SUŽINOK, KAS SLYPI JO VIDUJE

Kaip gimė Napsie

Per 20 metų pardavinėjant čiužinius mes supratome, kad žmonės renkasi juos pagal vienodus kriterijus. Todėl nusprendėme sukurti patogiausią pasaulyje čiužinį.

Ilgai studijavome miegančiųjų poreikius ir gilinomės į gamybos technologijas, bendradarbiavome su pirmaujančia miego laboratorija ir šios srities specialistais.

Po ilgo kūrybos proceso naują čiužinį testavome, eksperimentavome su medžiagomis, kol galiausiai sukūrėme tai, ką šiandien siūlome tau.

Unikali Napsie komforto sistema

Pagrindinė priežastis, dėl kurios Napsie idealiai tinka kiekvienam yra 4 sluoksnių komforto sistema. Vienas iš svarbiausių šios sistemos elementų yra putų poliuretano spyruoklės, kurios dinamiškai prisitaiko prie kūno, nes juda trimis kryptimis. Jas kuriant buvo suderintos skirtingų technologijų savybės: spyruoklių lankstumas ir šoklumas bei putų poliuretano atrama.

Kas išskiria Napsie iš kitų?

 • Orui pralaidi struktūra

  Rinkoje esančių čiužinių pagrindas dažniausiai susideda iš kelių beveik identiškų sluoksnių medžiagos ir klijų. Tai lemia mažesnį oro pralaidumą ir didesnį prakaitavimą. Napsie čiužinio putų poliuretano spyruoklių sluoksnis leidžia orui laisvai cirkuliuoti, tad sukuriama ideali miegui temperatūra.

 •  
  Patentuota technologija

  Mūsų miego technologija kurta bendradarbiaujant su pirmaujančia belgų miego laboratorija ir remiantis išsamia klientų nuomonės analize. Rezultatas yra inovatyvus ir paprastas – korio formos putų poliuretano spyruoklė, kuri rinkoje gyvuoja jau 15 metų.

 •  
  Daugiau už mažiau

  Napsie gali pasigirti 18 cm aukščiu, kurį galime palyginti su vidutiniu rinkoje esančių čiužinių aukščiu - 14-16 cm. Tai reiškia, kad pasirinkę Napsie gaus 30 % daugiau už mažesnę pinigų sumą.

 •  
  Įspūdingas suspaudimas

  Napsie atvyksta sumaniai supakuotas ir užima tik penktadalį ištiesto čiužinio ploto. Toks pakavimo būdas nė kiek nesumenkina čiužinio privalumų, tačiau ženkliai sumažina logistikos išlaidas. Vienu metu galime transportuoti daugiau čiužinių.

Atkartoja kūno formas ir spyruokliuoja

Kad ir kiek judėtum, Napsie prisitaikys prie kūno tarsi antroji oda. Perspėjame, kad greitesni judesiai paskatina šoklius judesius, sukeliančius šypseną, vaidmenų žaidimus ir padūkusiai triukšmingus garsus..

Pažiūrėk, kaip tai patikrinome

Gaivesnė miego aplinka

Napsie čiužinių spyruoklės praleidžia oro tėkmę, išsklaido karštį ir drėgmę. Ši savybė kartu su hipoalerginiu užvalkalu leis naktis po nakties miegoti gaiviai ir nubusti žvaliam.

Suteikia nugarą prilaikančią atramą

Viršutinis Napsie čiužinio sluoksnis sumažina grimzdimą ir suteikia puikią atramą. Kartu su putų poliuretano spyruoklėmis spaudimas paskirstomas per visą kūno ilgį.

TAVO NUGARĄ SAUGANTI LOVA

PIRKTI DABAR