Photo
Video
-30%

Patalynės užvalkalai „Tokyo“

SKU: 99-1000230034

Švelnūs, malonūs odai ir kokybiški patalynės užvalkalai iš 100 % medvilnės satino. Suteik savo miegamajam gaivių spalvų ir kurk atsipalaiduoti kviečiančią bohemišką nuotaiką. Pagalvės ir antklodės užvalkalai yra su užtrauktukais, komplektas skalbiamas 40 °C temperatūroje.

Patalynės užvalkalai „Tokyo“

Įprasta kaina: Nuo 54,00 € Aukštyn nuo


Ypatinga kaina: Nuo 37,80 € Aukštyn nuo

Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: 4 - 6 d.d.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Iš 100 % medvilnės satino
 • Skalbiami 40 ºC temperatūroje
 • 140 x 200 cm ir 200 x 200 cm
 • Užsegami su užtrauktukais
 • Pagaminta ES

Tokyo užvalkalai lepins tavo odą prabangiu komfortu

Norėtum kaskart prieš miegą priglusti prie švelniais ir glotniais užvalkalais apviltų patalų? Tokyo užvalkalai lepins tavo odą prabangiu komfortu ir medvilnės satino kokybe. Beje, šis audinys puikiai reguliuoja temperatūrą ir gerai sugeria drėgmę, todėl gaivus poilsis garantuotas! Galima pasirinkti iš dviejų matmenų: 140 x 200 cm ir 200 x 200 cm.

Originalūs gaivių spalvų raštai – paprasčiausias būdas sukurti išskirtinį kambario interjerą. Kurk modernų ir žaismingų motyvų įkvėptą miegamąjį su Tokyo užvalkalais. Džiunglių motyvai suteiks gamtai būdingo gyvybingumo ir padės lovoje pasijusti tarsi išskirtinėje poilsio oazėje.

 • ŠVELNUS TARSI ŠILKAS MEDVILNĖS SATINAS

  Tokyo užvalkalų grožio paslaptis – satininis audinio pynimas, dėl kurio užvalkalai švelniai žvilga ir yra labai malonūs prisiliesti. 100 % medvilnės satino – tobulas prabangos ir komforto derinys.

 • Maloniai gaivus miegas

  Medvilnės satinas – orui laidus audinys, todėl iš jo pasiūti užvalkalai nesulaiko karščio ir palaiko malonią miego aplinką. Taip pat labai gerai išgarina drėgmę, tad nesvarbu, ar miegodamas prakaituoji gausiau, ar mažiau, patogiai išsimiegosi visą naktį.

 • UŽSEGAMI SU UŽTRAUKTUKAIS

  Pagalvės ir antklodės užvalkalai yra su užtrauktukais. Patogiai atsek, nuvilk užvalkalus, dėk į skalbyklę ir plauk 40 °C temperatūroje.

 • SPALVINGA POILSIO OAZĖ

  Nesvarbu, koks oras už lango, tegul tavo miegamajame visada karaliauja gaivi, vasariška nuotaika, kurią sukurti padės rožinės ir žalios spalvos tropikų motyvais papuošti Tokyo užvalkalai. Paversk savo lovą spalvingo poilsio oaze.

 • Daugkartinio naudojimo pakuotė

  Tokyo komplektas pas tave atkeliaus supakuotas į tvarų audinio maišelį (jokio plastiko!) su tokiais pat raštais kaip ir užvalkalai. Jis universalus ir puikiai tiks įvairiems daiktams laikyti. Maža dovanėlė tau iš Napsie.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS