Photo
Video

Napsie Ocean pagalvė

ID: 110073328 SKU: 110073328

OCEAN pagalvės užpildas gaminamas iš vandenynuose surinktų ir perdirbtų plastikinių butelių, todėl tai dar vienas žingsnis tvarumo link. Pagalvė palankesnė aplinkai ir ypač patogi.

Napsie Ocean pagalvė
19,50 €
Pristatymo laikas: 4 - 6 d.d.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Pagalba vandenynams

  Pagalvės užpildui naudojamas perdirbtas plastikas iš „Plastiko banko“ – organizacijos, sprendžiančios vandenynų taršos plastiku problemą ir padedančios skurdžiai gyvenantiems žmonėms.

 • Atramą suteikianti reguliuojamo aukščio pagalvė

  Atsegęs šone esantį nedidelį, beveik nepastebimą, užtrauktuką galėsi reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą, išimdamas arba pridėdamas užpildo. Pagalvė tinka visoms miego pozicijoms (ant pilvo, nugaros ar šono), suteikia puikią atramą, o užpildas gerai išlaiko savo formą.

 • Pagaminta ES

  Aplinkai palankesnė pagalvė gaminama ES, Estijoje.
  Pagalvė gaminama laikantis gerosios gamybos praktikos, ES standartų ir nuostatų. Pagalvei gaminti naudojamos aukštos kokybės žaliavos, kurių sudėtyje nėra kenksmingų ar toksiškų medžiagų.

 • Skalbiama

  Pagalvę galima skalbti skalbyklėje, 60 °C temperatūroje. Tiesiog įdėk pagalvę į įprastą skalbimo mašiną, nustatęs 60 °C temperatūrą – tokio karščio užtenka mikroorganizmams, bakterijoms, dėmėms, nemaloniems kvapams sunaikinti.

 • Atsekamumas

  Kiekviena pagalvė su „Suprelle® Blue“ užpildu iš perdirbto pluošto turi šiuo prekės ženklu pažymėtą etiketę ir unikalų atsekamumo numerį. Tai patvirtina, kad produktas pagamintas pagal licenciją ir atitinka aukštos kokybės standartus.

Miegas, gelbėjantis vandenynus

NAPSIE OCEAN pagalvės užpildas gaminamas iš vandenynuose surinkto plastiko. „Plastiko bankas“, jūras ir vandenynus sauganti organizacija, skatina rinkti plastiką ir už tai sąžininkai atlygina, suteikdama finansinę paramą plastiko rinkėjams. Dezinfekuotas plastikas paverčiamas nauja vertinga medžiaga – „Suprelle® Blue“ pluoštu, kuris puikiai tinka purioms pagalvėms. Jis lengvas ir laidus orui, todėl neleidžia sukaisti miegant ir kiekviena naktis tampa tarsi poilsis ant debesų.

Vienai NAPSIE pagalvei pagaminti perdirbami 34,2 plastikiniai buteliai.

Tobula pagalvė.

„Suprelle® Blue“ pluoštas sukurtas taip, kad tinkamai atremtų galvą bei kaklą, todėl naudojamas purių ir atramą suteikiančių pagalvių užpildams. Jis lengvas ir laidus orui, todėl miegodamas nesukaisi ir kiekviena naktis atrodys tarsi poilsis ant debesų. Be to, šis pluoštas išlaiko formą geriau nei kiti įprasti užpildai. Pasitelkus aukštąsias technologijas pagamintas pluoštas užtikrina, kad pagalvė tarnaus ilgą laiką ir išsaugos pradinę išvaizdą.

Medvilninis maišelis

Pagalvė pas tave atvyks medvilninėje pakuotėje, kurią galėsi naudoti kaip daugkartinį maišelį.

Ar minėjome, kad gali išimti dalį užpildo?

Paruošėme keletą patarimų, kaip kuo geriau išnaudoti pagalvės patogumą – reguliuoti jos aukštį. Atkreipk dėmesį ne tik į savo poreikius, bet ir į čiužinio kietumą. Jeigu čiužinys kietesnis, pagalvė turi būti aukštesnė, nei miegant ant minkštesnio čiužinio. O jeigu mėgsti miegoti ant šono, turėk omenyje – kuo platesni pečiai, tuo aukštesnė pagalvė.

Apversk, pasuk, suspausk taip, kaip tau patinka. Pagalvė puikiai prisitaiko prie visų miego pozicijų.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS