Photo
Video
-50%

Napsie Ocean antklodė

SKU: 99-1000218717

OCEAN antklodės užpildas gaminamas iš vandenynuose surinktų ir perdirbtų plastikinių butelių, todėl tai dar vienas žingsnis tvarumo link. Antklodė palankesnė aplinkai ir ypač patogi.

Napsie Ocean antklodė

Įprasta kaina: 39,50 €


Ypatinga kaina: 19,75 €

Pristatymo laikas: 4 - 6 d.d.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Pagalba vandenynams

  Antklodės užpildui naudojamas perdirbtas plastikas iš „Plastiko banko“ – organizacijos, sprendžiančios vandenynų taršos plastiku problemą ir padedančios skurdžiai gyvenantiems žmonėms.

 • Tobula temperatūra

  Antklodės užpildas gaminamas laikantis griežtų reikalavimų, siekiant užtikrinti tolygų šilumos paskirstymą, mažinti temperatūros svyravimus ir šaltų taškų susidarymą.

 • Pagaminta ES

  Aplinkai palankesnė antklodė gaminama ES, Estijoje.
  Antklodė gaminama laikantis gerosios gamybos praktikos, ES standartų ir nuostatų. Antklodei gaminti naudojamos aukštos kokybės žaliavos, kurių sudėtyje nėra kenksmingų ar toksiškų medžiagų.

 • Skalbiama

  Antklodę galima skalbti skalbyklėje, 60 °C temperatūroje. Tiesiog įdėk antklodę į įprastą skalbimo mašiną, nustatęs 60 °C temperatūrą – tokio karščio užtenka mikroorganizmams, bakterijoms, dėmėms, nemaloniems kvapams sunaikinti.

 • Atsekamumas

  Kiekviena antklodė su „Suprelle® Blue“ užpildu iš perdirbto pluošto turi šiuo prekės ženklu pažymėtą etiketę ir unikalų atsekamumo numerį. Tai patvirtina, kad produktas pagamintas pagal licenciją ir atitinka aukštos kokybės standartus.

Miegas, gelbėjantis vandenynus

NAPSIE OCEAN antklodės užpildas gaminamas iš vandenynuose surinkto plastiko. „Plastiko bankas“, jūras ir vandenynus sauganti organizacija, skatina rinkti plastiką ir už tai sąžininkai atlygina, suteikdama finansinę paramą plastiko rinkėjams. Dezinfekuotas plastikas paverčiamas nauja vertinga medžiaga – „Suprelle® Blue“ pluoštu, kuris puikiai tinka purioms antklodėms. Jis lengvas ir laidus orui, todėl neleidžia sukaisti miegant ir kiekviena naktis tampa tarsi poilsis ant debesų.

Vienai 140 x 200 cm matmenų NAPSIE antklodei pagaminti perdirbami 61,95 plastikiniai buteliai, o didesnei, 200 x 200 cm antklodei, 87,81 buteliai.

Tobula antklodė.

„Suprelle® Blue“ pluoštas sukurtas taip, kad pasižymėtų tinkamomis šilumos reguliavimo savybėmis, todėl naudojamas purių ir šiltų antklodžių užpildams. Jis lengvas ir laidus orui, todėl miegodamas nesukaisi ir kiekviena naktis atrodys tarsi poilsis ant debesų. Be to, šis pluoštas išlaiko formą geriau nei kiti įprasti užpildai. Pasitelkus aukštąsias technologijas pagamintas pluoštas užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, mažina temperatūros svyravimus ir šaltų taškų susidarymą.

Medvilninis maišelis

Antklodė pas tave atvyks medvilninėje pakuotėje, kurią galėsi naudoti kaip daugkartinį maišelį.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS