Išparduota
Photo
Video

Bamboo pagalvė

ID: 110078150 SKU: 110078150

Ieškai švelnios ir tarsi debesis purios pagalvės? Bambukų pluoštas užpildą sudaro „Wellsleep® advanced“ pluoštai, kurie reaguoja į kūno formą bei spaudimą ir tinkamai atremia, kad poilsis būtų sveikas ir kokybiškas. Šone yra užtrauktukas, kurį atsegus galima išimti dalį užpildo ir reguliuoti minkštumą. Pagalvė skalbiama 60 °C temperatūroje. Matmenys: 50 x 70 cm.

Bamboo pagalvė
24,00 €

KAINŲ POKYČIAI >>

Išparduota
 • Gamtos prisilietimas

  Užpildas iš „Wellsleep® advanced“ mikropluošto ir bambukų viskozės yra labai švelnus ir patogiai atremia.

 • Niekada ne per karšta

  Taip, mes visi mėgstame miegoti vėsiai. Napsie pagalvė yra visiškai kvėpuojanti ir tinka naudoti tiek vasarą, tiek žiemą.

 • Minkšta, bet ir tvirta

  Dėl naudojamų medžiagų ši pagalvė yra išties minkšta, tačiau puikiai atremia įnoringiausią kaklą. Tu netgi gali reguliuoti jos aukštį.

 • Jokių dulkių erkučių

  Higiena yra labai svarbi, nesvarbu, ar sergate alergija, ar ne. Šią pagalvę gali skalbti 60° temperatūroje kada tik užsinorėsi.

 • Paprastas apmokėjimas

  Kurjeriui pristačius prekes, sumokėti už pagalvę gali taip kaip nori: grynaisiais pinigais ar kortele.

Paprasta miegoti puikiai

Išbandėme daug pagalvių ir galime drąsiai sakyti: kuo paprastesnė – tuo geresnė! Naudojamas paprastas užpildas, tačiau jis užtikrina pagalvės purumą, puikią atramą bei nuolatinį kvėpavimą, o atsegus beveik nematomą užtrauktuką galima reguliuoti jos aukštį pagal savo tobulumo standartus. Tai yra viskas, ko reikia, kad išsimiegotum puikiai.

 • Šviežumo gūsis

  Pagalvės kamšalas iš nerealaus „Wellsleep® advanced“ mikropluošto (jį mėgsta rinktis atletai) yra labai minkštas ir švelnus. Bet svarbiausia - šis pluoštas yra ilgaamžis, leidžiantis pagalvei nuolatos kvėpuoti bei nekaupti savyje drėgmės. Smulkios kamšalo granulytės kartu su bambuko pluošto papildymu užtikrina komfortišką miego aplinką visą naktį. Be to, pagalvė su šiuo kamšalu išlaiko savo tobulą formą daug ilgiau, negu su kitais užpildais.

 • Koks aukštis yra pakankamai aukštas?

  Mes turime keletą patarimų, kaip tinkamai pasirinkti pagalvės aukštį ir užsitikrinti maksimalų komfortą. Pirmiausia pasitikrink savo čiužinį - jei čiužinys yra kietesnis, pagalvė turėtų būti šiek tiek didesnė, o jeigu minkštesnis – žemesnė. Taip yra todėl, nes minkštesniame čiužinyje kūnas labiau įdumba. Jeigu labiau mėgsti miegoti ant šono, pagalvė taip pat turėtų būti aukštesnė, kad suteiktų tinkamą atramą. Nėra už ką ;)

 • Ar jau sakėme, kad pagalvė yra skalbiama?

  Paprasta palaikyti higienišką aplinką - jeigu pagalvė netyčia susipurvins ar praras gaivumą, tiesiog paimk ir išskalbk ją savo skalbyklėje 60° laipsnių temperatūroje, ir visi nešvarumai, dėmės ar nemalonūs kvapai kaip mat pradings. Naktį (arba dieną) visada išsimiegok nuostabiai!

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Vartykis kiek tik nori

Miegodamas vartykis, sukinėkis ir keisk pozas kiek tik širdis geidžia. Pagalvė TOBULAI prisitaiko prie visų miego pozų.