Photo
Video
-50%

Bamboo antklodė

SKU: 99-1000232332

Viena antklodė visiems metų laikams! Žiemą ir rudenį nesušalsi, pavasarį ir vasarą nesukaisi. „Wellsleep® advanced“ mikropluošto užpildas ypač švelnus, purus, bambukų viskozė gerai reguliuoja drėgmę ir laidi orui. Antklodę galima skalbti 60 °C temperatūroje. Matmenys: 140 x 200 cm ir 200 x 200 cm.

Bamboo antklodė

Įprasta kaina: 59,00 €


Ypatinga kaina: 29,50 €

Pristatymo laikas: 4 - 6 d.d.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Tarsi gamtos prisilietimas

  Bambuko viskozės pluoštas sukuria sausesnę ir sveikesnę miego aplinką. Be to, tai 100% biologiškai skaidomas pluoštas, o mums tai labai patinka.

 • Niekada ne per karšta

  Taip, mes visi mėgstame miegoti vėsiai. Napsie antklodė yra visiškai kvėpuojanti ir tinka naudoti tiek vasarą, tiek žiemą.

 • Nepaprastai minkšta

  Dėka naudojamų medžiagų, ši antklodė yra ypatingai minkšta, o naudojamas dygsniavimas suteikia papildomo purumo.

 • Jokių dulkių erkučių

  Higiena yra labai svarbi, nesvarbu, ar sergate alergija, ar ne. Šią antklodę gali skalbti 60° temperatūroje kada tik užsinorėsi.

 • Paprastas apmokėjimas

  Sumokėti už antklodę gali taip kaip nori: naudojantis elektronine bankininkyste arba apmokant grynaisiais pinigais ar kortele pristatymo metu.

Tiesiog tobulas kiekis purumo

Net ir su antklode laikomės principo: kuo paprastesnė - tuo geresnė. Jeigu tau svarbiausia, kad ji būtų be galo puri, tačiau tuo pačiu galėtum apkabinti ją rankomis ir kojomis, taip pat, kad su ja nebūtų nei per karšta, nei per šalta, tuomet NAPSIE antklodė yra tai, kas visus šiuos tavo norus išpildys.

 • Ypatingas jaukumas

  Antklodę užpildėme „Wellsleep®“ mikropluoštu, kuris yra labai minkštas ir lengvas, todėl tikrai nenorėsite ryte lipti iš lovos. Unikalios struktūros medžiaga, sukurianti oro kišenes, kurios tarsi prideda papildomą tūrį antklodei, kad būtų galima pasijusti tarsi miegotum ant debesies.

 • Jokio drebulio. Jokio prakaitavimo.

  Puikus „Wellsleep®“ mikropluošto partneris yra bambuko viskozė, kuri kontroliuoja tavo temperatūrą ir reguliuoja drėgmę. Miego metu tu nepajusi nei per daug karščio, nei vėsumos, nesvarbu, ar miegi vienas, ar ne.

 • Net ir po daugelio plovimų ji lieka puri

  Paprasta palaikyti higienišką aplinką - jeigu antklodė netyčia susipurvins ar praras gaivumą, tiesiog paimk ir išskalbk ją savo skalbyklėje 60° laipsnių temperatūroje, ir visi nešvarumai, dulkių erkutės, dėmės ar nemalonūs kvapai kaip mat pradings.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS