Photo
Video
-50%

Napsie Jumbo užklotas

SKU: 99-1000225762

NAPSIE JUMBO užklotas – jaukus, švelnus, tiesiog tobulas pasirinkimas tavo laisvalaikiui. Net 6 m² ploto, tad tai vienas didžiausių užklotų rinkoje, tačiau jį gali patogiai plauti skalbimo mašinoje.

Napsie Jumbo užklotas

Įprasta kaina: 89,00 €


Ypatinga kaina: 44,50 €

Pristatymo laikas: 4 - 6 d.d.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Labai didelis

  Daugiau jokių peštynių dėl užkloto. NAPSIE JUMBO yra net 6 m². Pakankamas dydis visai šeimai.

 • Švelnus ir patogus

  Jaukumo įsikūnijimas. JUMBO užklotas pagamintas iš aksomo švelnumo medžiagos, kuri apgaubia tarsi šiltas glėbys.

 • Graži dėžė su stalo žaidimu

  Supakuotas į elegantišką juodą dėžę su išskirtine savybe. Dėžės apačioje rasi stalo žaidimą „Ludo“, skirtą 6 žmonėms. Žaidimas atspausdintas ant dėžės, o pakuotės viduje yra popierinės žaidimo figūrėlės.

 • Galima plauti skalbimo mašinoje

  Paprasta prižiūrėti, jokių bereikalingų rūpesčių. Nors ir didelis, tačiau užklotą galima plauti skalbyklėje. Nustatyk 30 °C temperatūrą ir tavo darbas padarytas.

 • Trys spalvos

  Puikiai dera prie bet kokio interjero. Pasirink iš tryjų spalvų – kreminės, pilkos arba rusvos.

ATRASKITE SAVO SVAJONIŲ UŽKLOTĄ

NAPSIE JUMBO užklotas – jaukus, švelnus, tiesiog tobulas pasirinkimas tavo laisvalaikiui. Net 6 m² ploto, tad tai vienas didžiausių užklotų rinkoje, tačiau jį gali patogiai plauti skalbimo mašinoje. Užklotą gausi elegantiškoje juodoje dėžėje su išskirtine savybe – jos apačioje yra atspausdintas stalo žaidimas „Ludo“, kurį gali žaisti iki 6 žmonių. Griebk žaidimų kauliuką ir tegul linksmybės prasideda!

 

DIDELIS UŽKLOTAS – DIDELEI LAIMEI

Užklotai nėra tik interjero detalė. Jie puoselėja ramybės jausmą, padeda greičiau atsipalaiduoti, pamiršti įtampą ir stresą, skatina seratonino išsiskyrimą. Tad jeigu užklotas turi tiek daug privalumų, kodėl nepasirūpinti pačiu didžiausiu, kokį tik gali rasti?

JUMBO – superjaukus ir superdidelis 6 m² metrų užklotas!

Lengvas užklotas pagamintas iš tarsi aksomas švelnios medžiagos. Maloniai šildo ir kartu leidžia odai kvėpuoti. Galima pasirinkti iš tryjų spalvų: rusvos, švelnios kreminės ir pelenų pilkumo. Be jokio vargo priderinsi prie bet kokio interjero.

Sunku sugalvoti, ką padovanoti savo šeimai ar draugams? NAPSIE pristato naujieną – JUMBO užklotą. Nesvarbu, ar tavo šeima mėgsta dalytis, ar ne – JUMBO užklotas toks didelis, kad jo užteks visiems. Ir neteks sukti galvos, kaip gražiai supakuoti dovaną – užklotas atkeliaus prabangioje juodoje dėžėje su magnetiniu užsegimu. Ir tai ne viskas – dėžės apačioje rasi atspausdintą žaidimą „Ludo“, kurį gali žaisti iki 6 žmonių, o dėžės viduje – popierines žaidimo figūrėles. Griebk žaidimo kauliuką ir tegul linksmybės prasideda!

Nors JUMBO užklotas vienas didžiausių rinkoje, tačiau jį prižiūrėti labai paprasta. Jį gali plauti skalbimo mašinoje. Įdėk į skalbyklę, nustatyk 30 °C temperatūrą ir viskas. Atsipalaiduok ir pamiršk sudėtingą priežiūrą. Jokio vargo – tik nepaprastai didelis ir švelnus jaukumo glėbys!

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS