Dažniausiai užduodami klausimai

Ieškai atsakymo? Skambink mums numeriu 8 5 279 9000

Apie Napsie

 
 

Kiek gali atlaikyti Napsie čiužinys?

Žmonės būna įvairiausių formų ir dydžių: apkūnūs, liekni, trumpakojai, figūringi... taip galėtume vardinti ilgai. Napsie čiužiniai nepalieka jokių galimybių atsitiktinumui. Mes juos išbandėme su įvairiai paskirstytomis apkrovomis ir svoriais. Napsie čiužiniai nesilanksto ir nesiaurėja per vidurį, jie gražiai ir vienodai paskirsto svorį. Norėdami tai įrodyti, palyginome 128 kg svorio manekeną, gulintį šalia 50 kg svorio manekeno, ir abiejų komforto ir atramos lygis buvo panašus.

 

Iš ko pagamintas užvalkalas?

Jis pagamintas iš 100 % poliesterio, o naudojant specialų apdirbimą apsaugotas nuo bakterijų ir alergenų.

 

Kur gaminami Napsie čiužiniai?

Tikrai ne Kinijoje. Napsie čiužiniai yra 100% pagaminti Europoje.

 

Kokie čiužinio matmenys? Kiek jis sveria?

Yra 5 skirtingų dydžių Napsie čiužinių:

MatmenysSvoris

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Čiužinio storis – 18 cm.

Napsie čiužinio pirkimas

 

Ar už čiužinį galiu mokėti dalimis?

Taip, gali. Išsamesnės informacijos spustelėkite čia.

 

Ar prieš pirkdamas galiu išmėginti čiužinį?

Ir taip, ir ne. Mes neturime pardavimų salono, todėl kol kas Napsie čiužinių išbandyti negalima.

Tačiau platesnė prasme – taip. Mūsų 101 nakties nemokamas bandomasis laikotarpis yra pakankamas, kad susipažintum su čiužiniu.

 

Kaip pasinaudoti gautu nuolaidos kupono kodu?

Suformavęs užsakymą, pačiame pirmame apmokėjimo žingsnyje pamatysi vietą kuponui. Įrašyk kupono numerį nurodytame laukelyje ir paspausk mygtuką „Aktyvuoti kodą“. Dešinėje pusėje, informacijoje apie kainą automatiškai pasirodys tavo turima nuolaida. Kupono kodo nuolaida galioja vienai (pigiausiai) krepšelyje esančiai prekei, jei prie kodo nenurodyta kitaip.

Garantija ir grąžinimai

 

Kaip veikia 101 nakties bandomasis laikotarpis?

Mes suteikiame 101 naktį Napsie čiužiniui išbandyti tavo miegamajame. Bandomasis laikotarpis prasideda tą dieną, kai įsigyjamas čiužinys. Jei nuspręstum, kad šis čiužinys – ne tau, kreipkis į mus ir mes atvažiuosime jo paimti, o per 1-2 savaites grąžinsime pinigus.

Atsižvelgiant į tai, kiek energijos išeikvojame pristatydami ir paimdami čiužinį, prašome Napsie čiužinį išbandyti bent 30 dienų. Kol čiužinys visiškai prisitaikys prie tavęs, gali prireikti kelių savaičių.

 

Ką darote su grąžintais čiužiniais?

Mes juos perdirbame arba padovanojame labdaros organizacijoms, priklausomai nuo grąžinimo priežasties ir čiužinio būklės (ar jis su defektais, ar ne).

Grąžintų čiužinių niekada neperparduodame.

 

Ar, norint grąžinti čiužinį, jį reikia supakuoti į dėžę?

Ne, nereikia. Pakanka susukti į permatomą plėvelę, o toliau mes viską sutvarkysime.

 

10 metų garantija

Kiekvienam Napsie čiužiniui taikoma 10 metų garantija, nes esame įsitikinę, jog jis atlaikys ir gerus, ir blogus laikus. Tačiau čiužinio užvalkalui suteikiama tik 2 metų garantija.

 

Kažkas negerai ir nori grąžinti Napsie čiužinį?

Pirmiausia paskambink mums telefonu +37052799000 arba atsiųsk el. laišką adresu info@napsie.lt. Mes pasirūpinsime reikiamomis priemonėmis ir paimsime Napsie čiužinį labiausiai tau tinkamą dieną ir tau patogiausiu metu.

Pristatymas

 

Koks laikas? Kada gausiu savo Napsie čiužinį?

Prieš pervežant, Napsie čiužinio sukomplektavimas, suspaudimas ir supakavimas užtrunka apie 3-7 darbo dienas.

Užsakę čiužinį gausite patvirtinimą el. paštu su užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo duomenimis.

 

Kaip pakeisti pristatymo adresą?

Galbūt nori apsigyventi kartu su savo mylimuoju, bandai nuo ko nors pabėgti arba tiesiog suklydai įvesdamas adresą klaviatūra? Jokių problemų! Šią bėdą išspręsime!

Kreipkis į mus kaip įmanoma greičiau (nepamiršk išsimiegoti). Pakeitimus atliksime (beveik) bet kuriuo metu, nors patogiau būtų tai padaryti per pirmąsias 24 valandas.

Tel. nr.: +37052799000

El. paštas: info@napsie.lt

 

Ar galiu nurodyti pristatymo datą ir laiką?

Taip, šią informaciją gali nurodyti papildomų pageidavimų laukelyje darydamas užsakymą. Negalime garantuoti, kad užsakymas bus pristatytas būtent tavo nurodytu laiku, tačiau visomis išgalėmis stengsime tai padaryti kaip įmanoma tiksliau. Dieną prieš tikėtiną Napsie čiužinio pristatymą gausi sms žinutę iš kurjerių tarnybos, o porą valandų prieš atvykdamas su tavo čiužiniu kurjeris taip pat susisieks ir telefonu.

 

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymas iki tavo namų durų tik už 5,99€, o užsakymams virš 50€ pristatymas NEMOKAMAS!

Gyvenimas su Napsie

 

Esu alergiškas – ar Napsie man tinka?

Taip, žinoma. Skalbiamas Napsie hipoalerginis užvalkalas tinka astma sergantiems ir alergiškiems žmonėms. Bakterijų ir alergenų kaupimasis žymiai sumažėja. Tiesą sakant, jie bus vieninteliai padarai, kuriems ant Napsie čiužinio tikrai nebus patogu.

 

Kokį lovos pagrindą turėčiau naudoti Napsie čiužiniui?

Napsie čiužiniai sukurti taip, kad tiktų praktiškai ant bet kokio kieto plokščio paviršiaus. Juos galima naudoti ant įvairių lovų rėmų su grotelėmis, platforminių rėmų, spyruoklinių pagrindų ar tiesiog ant grindų.

Napsie čiužinys puikiai tiks ir ant slidžių poliruotų grindų. Jis nejudės dėl savo neslystančios apatinės dalies.

 

Kaip valyti užvalkalą?

Paprastai – tiesiog nuimk jį ir skalbk 40 laipsnių temperatūroje. Pastaba: skalbimo mašinoje rekomenduojame skalbti tik baltą užvalkalo dalį.

 

Kaip paruošti Napsie čiužinį naudojimui?

Tiesą sakant, lengviau ir negali būti. Tiesiog išimk Napsie čiužinį iš dėžės, perkelk jį į jam skirtą vietą ir nuimk apsauginius plastikinius sluoksnius. Kai Napsie čiužinys prisipildo oro, jis greitai atgyja ir dramatiškai atgauna savo natūralią formą. Ištraukus čiužinį iš vakuuminės pakuotės, jau po 15 minučių jis įgaus savo formą ir visiškai išsiskleis per 1–2 valandas. Naudoti čiužinį galima praėjus 6 valandos po išpakavimo. Išpakavę čiužinį iš originalios pakuotės, daugiau jo nebevyniokite ir nelankstykite.

 

Išpakavus jaučiasi čiužinio kvapas. Ar tai normalu?

Išpakavęs čiužinį gali justi nežymų naują kvapą, tačiau nepergyvenk, jis netrukus išsisklaidys. Tiesiog palik čiužinį gerai vėdinamame kambaryje kelioms valandoms prieš miegant ant jo.