Photo
Video

Napsie čiužinys

SKU: 99-1000112343

4,77/5 (351)

5

86.1%

4

15.9%

3

1.5%

2

1.5%

1

0.3%

Skaityti atsiliepimus >

Napsie – tobulas čiužinys kiekvienam. 18 cm aukščio pagrindas iš „Ecocell“ putų poliuretano turi 3 komforto zonas. Jos palaiko taisyklingą stuburo padėtį bet kokioje miego pozicijoje ir sumažina spaudimą pečiams, klubams bei keliams. Užvalkalą gali nusegti ir skalbti. Jis papildytas apsauga nuo bakterijų ir dulkių erkučių. 101 nakties išbandymo laikotarpis ir 10 metų garantija.

Napsie čiužinys
449,00 €
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas ilgesnis. Pristatymo laikas: 7 savaitės.

KAINŲ POKYČIAI >>

 • Napsie

  101 NAKTIES IŠBANDYMO GARANTIJA

  Napsie išbandyti gali ilgaaai, tad įsitikink, ar tau jis patinka taip pat, kaip ir mums. Jei Napsie nepatenkins tavo lūkesčių, mes jį priimsime atgal.

 • Napsie

  10 METŲ GARANTIJA

  Čiužinys sukurtas taip, kad atlaikytų visus sunkumus ir tarnautų mažiausiai dešimtmetį. Bet tai nereiškia, jog suėjus šiam laikui, Tau reiks naujo čiužinio.

 • Napsie

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS

  Tuk tuk. Kas ten? Tai Napsie užsakymas, pristatytas iki pat Tavo durų. Gali jį priimti ir su pižama, mes neprieštarausime.

SAVYBĖS

 • ATRAMA

  Napsie kūrėme siekdami, kad būtų patogu miegoti bet kurioje pozoje. 3 zonos atremia kūną ir sumažina pečiams, klubams bei nugaros apačiai tenkantį spaudimą.

 • KOMFORTAS

  Komforto niekad nebus per daug. Tuo pasirūpins vidutinio kietumo pagrindas iš „Ecocell®“ poliuretano, kuris išlaiko formą, nepaisant patiriamo spaudimo.

 • ORO LAIDUMAS

  Giliai įkvėpk ir iškvėpk... Taip, kaip Napsie čiužinys. „Ecocell®“ poliuretanas kvėpuoja, todėl oras patenka ir pasišalina iš čiužinio, kad miegotum gaiviai.

 • HIGIENA

  Napsie čiužinio užvalkalą gali nusegti, skalbti, jis papildytas apsauga nuo bakterijų ir dulkių erkučių. Jokio galvos skausmo, jeigu mėgsti užkandžiauti lovoje.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Žiūrėti daugiau

Žiūrėti mažiau

Kilmės šalis:

Technologija sukurta Belgijoje. Pagaminta Lenkijoje. Nieko iš Kinijos.

Sertifikatai:

Putų poliuretanas, naudojamas Napsie čiužiniuose, yra sertifikuotas „OKEO-TEX Standart 100“ standartu, kaip netoksiškas ir saugus naudoti.

Konstrukcija:

Pagrindas iš putų poliuretano (18cm).

3 zonos.

Antibakteriniu būdu apdorotas poliesterio užvalkalas su užtrauktuku.

Priežiūra:

Užvalkalo baltą dalį galima skalbti mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Nebalinti, nedžiovinti mašinoje, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

Matmenys ir svoris:

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Čiužinio aukštis – 18 cm.

Rekomenduojamas svoris – iki 140 kg / 1 asm.

Garantija:

Čiužiniui suteikiame 10 metų, o užvalkalui – 2 metų garantiją.

Daugiau skaitykite: DUK.

VIENAS ČIUŽINYS VISIEMS

Mažiau kalbų, daugiau darbų! Tiesiog pasakysime – 101 nakties išbandymo garantija. Išbandyk čiužinį namuose, o jei liksi nepatenkintas kokybe, priimsime Napsie atgal.

Tobulas komfortas kiekvienam

 • Bet kokiai figūrai
 • Bet kokiam ūgiui
 • Bet kokiam svoriui
 • Bet kokiai miego pozicijai
 • Bet kokiam gyvenimo būdui

Tobulas čiužinys – kaip?

Tiesiog suderinome 3 „ingredientus“. Pirmasis – „Ecocell®“ putų poliuretanas, gerai prisitaikantis prie kiekvieno Tavo kūno centimetro. Antrasis – 3 skirtingo tvirtumo zonos, kurios tinkamai atremia pečius, klubus bei kojas. Ir trečiasis – čiužinio užvalkalas – labai švelnus, skalbiamas ir apsaugotas nuo bakterijų.

SUŽINOK, KĄ SAKO JAU IŠBANDĘ NAPSIE

Napsie
Napsie

Labas, aš Napsie! Papasakosiu,
kodėl esu tobulas čiužinys!

Žiurėti video

KAIP JAUTIESI ANT NAPSIE?

Ne per kietas ir ne per minkštas – Napsie yra vidutinio kietumo čiužinys. Pastebėjome, kad tai yra tinkamiausias pasirinkimas visoms miego pozoms ir nugaroms.

Napsie
Napsie

PATOGU BET KOKIOJE MIEGO POZICIJOJE

Napsie

Ant šono

Jeigu miegi ant šono, jausi minkštą pečių ir klubų atramą. „Ecocell®“ putų poliuretanas švelniai prisitaiko prie Tavo kūno, o 3 zonos sumažina spaudimą. Taigi, jokių maudžiančių pečių ar klubų atsikėlus ryte.

Napsie

Ant nugaros

Jeigu miegi ant nugaros, svarbu gerai atremti nugaros apačią. Vidutinio kietumo Napsie čiužinys palaiko taisyklingą stuburo padėtį, o „Ecocell®“ putų poliuretanas neleidžia klubams nugrimzti per giliai.

Napsie

Ant pilvo

Miegant ant pilvo, nugarai tenka papildomas krūvis. Vidutinio kietumo Napsie čiužinys tokiu atveju tinka tobulai, nes padeda palaikyti tinkamą stuburo poziciją visą naktį.

Napsie

ORO LAIDUMAS YRA SVARBUS

 • Specialūs oro kanalai vėdina čiužinį ir neleidžia kauptis karščiui, kad miegodamas nesukaistum.
 • „Ecocell®“ putų poliuretanas yra porėtas, su smulkiomis angomis, pro kurias gali išeiti karštas oras, kad jaustumeisi gaiviai ir patogiai.
Napsie

PRIORITETAS HIGIENAI

 • Čiužinys papildytas apsauga nuo bakterijų, dulkių erkučių ir nemalonių kvapų.
 • Nori, kad Napsie čiužinys išliktų švarus, visada kaip naujas? Tai labai paprasta. Nusek užvalkalą ir leisk skalbyklei pasirūpinti švara. Lengvai užtikrinsi tinkamą higieną ir maloniai gaivų miego paviršių.

PUIKIAI TINKA VAIKAMS

Iš kruopščiai atrinktų kokybiškų medžiagų pagamintas ir vidutinio kietumo Napsie čiužinys puikiai tinka augančiam vaiko kūnui. Patogus miegas ir saldūs sapnai kiekvieną naktį.

 • „Ecocell®“ putų poliuretanas tolygiai paskirsto kūno svorį ir atremia stuburą.
 • Miegodamas vaikas sukaista ir prakaituoja? Napsie užvalkalas laidus orui ir greitai išgarina drėgmę, todėl miegas bus sausas ir gaivus.
 • Sausainių trupiniai, išsipylę gėrimai? Jokių problemų. Nusek, išskalbk užvalkalą ir neliks žymių apie nelaimingus nutikimus.
Napsie

GREITA IR PAPRASTA PARUOŠTI NAUDOTI

Naujasis čiužinys atvyks iki tavo durų supakuotas į DVIEJŲ sluoksnių plastikinę pakuotę ir įdėtas į pristatymo dėžę. Atsargiai žirklėmis prakirpk išorinę pakuotę, būk atsargus, kad nepažeistum čiužinio. Palauk 6 valandas, kol naujasis čiužinys visiškai prisigers oro. Laikykis žemiau pateikiamų instrukcijų.

PAMATYK, KAIP IŠPAKUOTI NAPSIE
Napsie

Atsargiai žirklėmis prakirpk išorinę pakuotę, būk atsargus ir neprakirpk čiužinio viduje esančio plastikinio maišo. Nenaudok peilio.

Napsie

Išvyniok vakuuminėje pakuotėje esantį čiužinį ant lovos. Atsargiai prakirpk plastikinę pakuotę palei kraštus ir nuimk pakuotę.

Napsie

Palauk 6 valandas, kol naujasis čiužinys visiškai prisigers oro.