Susipažink su Napsie

Milžinišką savo laiko dalį praleidžiame lovoje: čia ilsimės, gulinėjame, mylime ir svajojame. Visam tam skiriame net trečdalį gyvenimo.

Draugiškas čiužinys padės jaustis gerai tuomet, kai nemiegame, suteiks energijos visai dienai. Vis dėlto rasti „tobulą lovą“ visada yra tikras iššūkis – rinkoje mums siūlo šimtus pasirinkimų, variacijų su skirtingomis savybėmis. Visi šie variantai neretai kelia stresą ir tik apsunkina čiužinio pasirinkimą. Napsie buvo sukurtas tam, kad padėtų išvengti šio galvos skausmo ir įrodytų, jog išsirinkti tobulą čiužinį gali būti labai paprasta.

Kurdami Napsie iškėlėme aukščiausius standartus technologijai, produkto dizainui ir klientų aptarnavimui. Galvodami apie visa tai ir remdamiesi 15 metų patirtimi mes pradėjome nuo prototipų kūrimo. Nepamiršome ir geriausių miego rinkoje medžiagų: viskozės elastinės medžiagos ir putų poliuretano. Išnagrinėjome ir klasikinių metalinių spyruoklių gerąsias ir blogąsias savybes.

Bet kaip sujungti geriausias visų šių medžiagų savybes į vieną čiužinį? Pirmiausia sudarėme geidžiamiausių savybių sąrašą: oro laidumas, šoklumas, universalus komfortas ir tvirtas pagrindas. Geniali idėja gimė tuomet, kai iškėlėme klausimą – o kas nutiktų, jeigu sujungtume spyruokles ir putų poliuretaną į vieną? Svajonių čiužinio kūrimo procesas buvo sunkesnis, nei mes tikėjomės... Bet jau po pirmųjų bandymų supratome, kad mūsų korio formos putų poliuretano spyruoklės yra tikrai ypatingos ir pakeis miego rinką amžiams.

Galiausiai po paieškų ir bandymų Napsie didžiuodamasis pristatė pirmąjį čiužinį, kuris turi visas geriausias čiužinių savybes, be jokių trūkumų. Ant Napsie miegosi minkščiau, vėsiau ir nubusi pailsėjęs.

Mums svarbiausia, kad tau būtų patogu, todėl čiužiniams keliame aukštus kokybės standartus, pardavimas vyksta be tarpininkų, kainos yra sąžiningos, o garantija ilga. Be to, čiužinį kelių mygtukų paspaudimu galima užsisakyti internetu ir jis bus pristatytas iki pat tavo namų durų. Visą šį Napsie kelią pas tave užbaigia ramus nakties miegas ant tobulo čiužinio. Ar būna paprasčiau?

Napsie palaikys ir padės visada – tiek renkantis čiužinio matmenis, tiek prireikus patarimo ar tiesiog ieškant įdomių vakaro skaitinių.

Miegok ramiai,

Napsie komanda