Napsie prieš tradicinius spyruoklinius čiužinius

 

Kodėl „Napsie“ čiužiniai yra geresni už tradicinius spyruoklinius čiužinius?

Ar miegate ant spyruoklinio čiužinio – tokio, ant kokio miegojo Jūsų senelė jaunystėje? Ar bent pamenate, iš kur tą čiužinį gavote? Ar vartotės ir blaškotės visą naktį? Tuomet tikrai turėtumėte kažką daryti su tomis bjauriomis spyruoklėmis, kurios nuolat sukelia nugaros skausmą. Gera naujiena ta, kad turime sprendimą!

Galvojate įsigyti naują spyruoklinį čiužinį – tokį, ant kokio miegojo Jūsų senelė jaunystėje? Puiku, laikytis tradicijų iš tiesų gali būti gerai… Na, išskyrus tuos atvejus, kai tai sutrikdo Jūsų miegą. Tokiu atveju tikriausiai reikėtų kažką daryti su tomis bjauriomis spyruoklėmis, kurios nuolat sukelia nugaros skausmą. Tačiau ar yra kažkas kito, išskyrus tradicinius spyruoklinius čiužinius?

Žinoma! Galite miegoti ant grindų, įsigyti vandens lovą, laikytis senųjų tradicijų ir miegoti ant šiaudinio čiužinio, arba galbūt išbandyti kai ką modernesnio, kažką, kas pakeistų pasenusias spyruokles daug patogesniu porolonu...

Manome, kad pastarasis pasirinkimas turėtų būti geriausias, tačiau mes esame pasiruošę „rizikuoti“ šiuo teiginiu, nes turime 20 metų patirties, pagalbą iš geriausių miego ekspertų pasaulyje ir laimingus klientus 4 šalyse. Taigi, būtent kodėl turėtumėte rinktis „Napsie“, o ne tradicinį čiužinį su spyruoklėmis? Priežastys šios:

#1: „Napsie“ čiužiniai tiesiog patogesni

Spyruoklės – tai bjaurus įprotis, jos stumia nugarą atsigulus, o tai sukelia nemalonų spaudimo jausmą ir ilgainiui nugaros skausmą.

Kita vertus, „Napsie“ siūlo naujovišką porolono sluoksnių derinį, kuris prisitaiko prie Jūsų kūno formų ir patogiai palaiko kūną nepriklausomai nuo Jūsų mėgiamos miegojimo padėties. Nesvarbu, ar miegate ant pilvo, ant nugaros, ar ant šono, „Napsie“ švelniai prisitaikys prie situacijos ir pasiūlys puikią atramą visą laiką.

#2: Judėti ant „Napsie“ čiužinio išties malonu

Judėti ant spyruoklinio čiužinio paprastai nėra taip smagu. Tai tikriausiai jau žinote, jei Jūsų partneris mėgsta atsikelti vidury nakties užkąsti, arba jei jo mėgstamiausias naktinis užsiėmimas – vartytis ir blaškytis.

Bet kokiu atveju „Napsie“ siūlo revoliucingas korio formos porolonines spyruokles, kurios juda 3 kryptimis, puikiai palaiko ir prisitaiko prie bet kokio trikdančio judesio. O prieš Jums užverčiant mus klausimais el. paštu, iš karto atsakome – taip, seksas ant „Napsie“ čiužinio tikrai geresnis...

#3: „Napsie“ yra naujoviškas

Paprasta tiesa yra tokia, kad spyruokliniai čiužiniai yra seniena. Jais buvo naudojamasi daugiau nei 150 metų ir nėra abejonių, kad technologijos nuo to laiko tikrai pažengė į priekį.

„Napsie“ gali pasigirti visame pasaulyje garsiu porolonu ir įvairiais kitais pagražinimais, kurie buvo tiriami ir kuriami per pastaruosius keletą metų. Tai tikrai turėtų kažką reikšti, tiesa?

 

#4: „Napsie“ yra tylus

Teisybė, kad dauguma čiužinių nėra labai šnekūs, tačiau spyruoklės tikrai labai girgžda. Puiku, jeigu užmiegate iš karto padėję galvą ant pagalvės po sunkios darbo dienos, tačiau kaip tokiu atveju, jei daug muistotės arba jei turite svečių, kurie lieka nakvoti?

Būkite užtikrinti, kad „Napsie“ čiužiniuose naudojamas porolonas yra toks tylus, kad Jūsų kaimynai tiksliai nežinos, ką veikiate ir su kuo... iki pat... žinote ko. :)

#5: „Napsie“ Jūsų niekada nepaliks

Spyruoklės, kurios slepiasi tradiciniuose čiužiniuose, galiausiai sulūžta po ilgalaikio spaudimo, todėl naujus čiužinius turėsite pirkti daug dažniau nei norėtumėte.

Tačiau mes užtikrinome, kad „Napsie“ čiužiniai, be to, kad yra be galo patogūs, taip pat yra labai patvarūs ir atsparūs, tad su juo galite tikėtis daugybės laimingų metų kartu. Taip pat atlikome daugybę tyrimų su įvairių kūno formų, dydžių ir svorių žmonėmis, ir galime tvirtinti, kad „Napsie“ čiužiniai yra patogūs visiems ir yra ilgaamžiai.

#6: „Napsie“ čiužinį paprasta įsigyti

Tradiciniai spyruokliniai čiužiniai paprastai būna įvairių formų ir dydžių, todėl rasti idealų, Jūsų poreikius atitinkantį čiužinį yra praktiškai neįmanoma.

Su „Napsie“ čiužiniais šis pasirinkimas daug paprastesnis. Tai tik vienas čiužinys, tačiau jis idealiai tinka visiems! Rimtai. Mes atlikome šimtus tyrimų ir išsiaiškinome, kad 99 % visų žmonių mėgsta tokius pačius čiužinius – „Napsie“ čiužinius! O jei karta priklausote tam 1 %, tikriausiai vis tiek užsimanysite „Napsie“ čiužinio dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Gudru, tiesa?