Kaip pasigaminti Kalėdinį vainiką?

Pats geriausias būdas pradėti šventes - tai sukurti išskirtinę dekoraciją savo namams. Laikas išsitraukti apdulkėjusią rankdarbių dėžutę ir imtis darbo.

Pateikiame instrukciją, kaip patiems pasidaryti Kalėdinį vainiką iš popieriaus lapelių - stilinga ir paprasta.

 

Reikalingos priemonės:

  • Žirklės
  • Vainiko pagrindas, idealiausia 30 cm skersmens (galima pasigaminti ir patiems, tiesiog supinant ratu kelias lazdyno ar gluosnio šakeles)
  • Dirbinių uogų dekoravimui (galima komponuoti kartu su pušų šalelėmis, šventiškesnei nuotaikai sukurti)
  • Kartono (kreminis arba sidabro spalvos)
  • Klijų

Pirmiausia, išsirinkite spalvų paletę. Patariame rinktis vieną spalvą arba kelis tos pačios spalvos atspalvius, taip sukursite „ombre” efektą. Mes naudojome 2 A4 formato blizgius kreminės spalvos kartono lapus. Įvairaus spalvoto kartono galima rasti kanceliarijos prekių parduotuvėse.

 

#1

Žirklėmis iš kartono iškerpame apie 7 cm ilgio lapelius. Nebūtina prieš tai jų nusipiešti. Nevienodos formos lapeliai atrodys natūraliau ir įdomiau.

 

#2

Lapelius apverčiame spalvota puse į apačią ir brėžiame viduryje nežymią liniją žirklėmis (arba popieriaus peiliu). Taip padarome tarsi griovelį, kad vėliau lapelis lengvai ir tvarkingai susilenktų. Dabar galime lengvai perlenkti popieriaus lapelį pusiau.

 

#3

Kitas žingsnis - priklijuoti popieriaus lapelius prie vainiko pagrindo. Kiekvieną priklijuotą lapelį reikia palaikyti prispaudus, kad tvirtai priliptų prie šakų. Juos galima klijuoti dviem būdais: tvarkingai aplink visą vainiką (klasikinis variantas) arba išdėlioti grupelėmis, skirtingomis kryptimis (mūsų išbandytas variantas)..

 

#4

Pritvirtiname dirbtines uogas (galima įdėti ir pušų šakelių). Nebijokite eksperimentuoti ir pridėti daugiau elementų - tai tik suteiks vainikui pilnumo.

Laikas atsipūsti ir grožėtis savo rankų darbo namų puošmena!