Kaip miegoti ilgiau ir dirbti mažiau: instrukcija

Dalykas paprastas: būtų neblogai miegoti ištisas dienas, o geriausia – jei išvis nebereikėtų dirbti... Greičiausias būdas atsipūsti nuo darbų - tai atostogos ant Napsie čiužinio. Gali praleisti lovoje tiek laiko, kiek norisi, net ir visą dieną! Visgi, patikėk mumis, nieko neveikimas irgi įgrysta. Tai kaip gi išsimiegoti naktį taip, kad rytojaus dieną dirbtume efektyviau ir mažiau laiko sėdėtume užsikniaubę prie darbo stalo? Gerai išsimiegojus, tai tikrai įmanoma, ar ne? Netiki? Galbūt realūs pasakojimai apie didžius pasiekimus, kurie prasidėjo sapnuose, tave įtikins...

Milijonus atnešę sapnai: Terminatorius

Juk matei Terminatorių? Patiko, tiesa? Aišku, kad taip. Jame yra viskas, ko reikia geram filmui: daug veiksmo, daug prasmės ir daug Arnoldo Švarcnegerio. Ar žinojai, kad mintis apie šaltakraujį kiborgą-naikintoją iš ateities Džeimsui Kameronui gimė ilsintis savo lovoje ir kovojant su peršalimu? O dar svarbiau – ar bent įsivaizduoji, kiek milijonų būtų uždirbęs Terminatorius, jei Džeimsas Kameronas būtų miegojęs ant Napsie čiužinio?

Sapnai, kurie skamba dar ir šiandien: „Yesterday“

Kuri bitlų daina tau labiausiai patinka? Daugeliui žmonių tai – „Yesterday“: melancholiška, bet kažkaip sugebanti įkvėpti baladė apie nenusisekusį romaną. Ar žinojai, kad Polas Makartnis tiesiog nubudo su dabar jau legendine melodija ausyse, kai kietai išsimiegojo? Turbūt, miegojo ant Napsie (juokaujame: juk anuomet Napsie dar nebūdavo).

Sapnai, iš kurių gimęs siužetas pakerėjo milijonus: Saulėlydis

Mėgsti vampyrus ir vilkolakius? Paaiškėjo, kad daugybei milijonų tiek paauglių, tiek suaugusiųjų jie labai patinka. Stefani Mejer, šių bestselerių serijos autorė, knygas parašė po to, kai susapnavo niekuo neišsiskiriančią mergaitę, kuri susipažino su patraukliu vampyru vaikinu ir jį įsimylėjo...

Sapnai, kurie padėjo mokslui žengti į priekį daugybėje sričių

Dmitrijus Mendelejevas – žmogelis, sudaręs periodinę elementų lentelę, bene svarbiausią pasiekimą chemijos srityje susapnavo. Tiesą pasakius, jo čiužinys buvo toks puikus, kad jam tereikėjo ramiai sau sapnuoti ir po to, pabudus, atlikus nedideles korekcijas, perkelti viską į periodinę lentelę.

Sapnai, kurie padėjo perprasti visatą

Albertas Einšteinas – žinai, tas senukas su juokinga šukuosena, kuris laikomas vienu iš protingiausių genijų, kada nors gyvenusių mūsų Žemelėje – pradėjo mąstyti apie savo įžymiąją reliatyvumo teoriją po keistų sapnų paauglystėje. Kokių sapnų? Kažkas apie tai, kaip elektra nutrenktos karvės šokinėja, o jas iš tolo stebi ūkininkas... Bet tai – ne esmė. Esmė – tai, kad ši idėja jam sukirbėjo miegant. Lažinamės, kad tuo metu jis miegojo ant išties patogaus čiužinio.

Sapnai, kurie įkvėpė svarbioms pergalėms

Džekas Niklosas – vienas iš geriausių golfo žaidėjų šios kamuoliukų mušinėjimo sporto šakos istorijoje. Jo garbingos karjeros laikais daug kam kildavo klausimų, kaip jis ištobulino savo įžymųjį mostą. Vyriškis neslėpė, kad lazdos laikymo technika jam tiesiog prisisapnavo. Daugybė kitų žymių sportininkų patvirtino, kad geriausius rezultatus jie paprastai pasiekdavo naktį gerai išsimiegoję. Jei visa tai – tiesa, ar žinai, ko jiems visiems reikia? Napsie!

Išvada

Nepaneigiamas faktas yra tas, kad daugelis didžiausių pasiekimų daugumai žmonių prasideda nuo gerai pailsėjusio kūno ir proto, kai galime dirbti, išnaudodami visą savo potencialą. Kitaip tariant, norint, kad gerai sektųsi darbe, namuose ar mokykloje, turime kiekvieną naktį gerai išsimiegoti. Geras čiužinys, be abejo, taip pat prie to prisideda. O, kad tik būtų galimybė nusipirkti tą fantastišką čiužinį, ar ne? Ieškok jo čia --> www.napsie.lt