Kaip atvėsinti miegamąjį?

Tavo lovoje per karšta?

Truputėlis karščio lovoje ne visada blogai – bet, žinoma, tik ne tada, kai kalbame apie bemieges naktis dėl vasariškų karščių. Kai vasara pasirodo visame gražume, o tu esi priverstas visą naktį vartytis lovoje, nebe taip ir džiaugiatės ta šiluma. Ką daryti? Kaip neperkaisti karštomis vasaros naktimis? Ir svarbiausia – ar tai įmanoma pasiekti jau DABAR, iš karto?

Tegul tavo miegamasis būna tamsus ir paslaptingas

Na gerai, apie paslaptingumą pasakėme tik šiaip, dramai sukurti (bet juk atkreipėme tavo dėmesį, ar ne?), bet tai, ką pasakėme apie tamsą – tikrai svarbu. Tamsios portjeros, užuolaidos ar žaliuzės miegamajame padės išlaikyti gaivą, nes dienos metu jos sugeria karštį. Jei norite tikrai patogiai išsimiegoti, ir naktį jas laikykite uždaras – miegoti tamsoje yra labai labai naudinga.

Ir kam reikia to oro kondicionieriaus?

Na, tai naudingas išradimas, bet kadangi jo neturime, patys sau sakome, kad mums ir be jo gerai. Ir vis dėlto, net ir be oro kondicionieriaus naktį gali pasimėgauti gaiviu vėjeliu. Paprasčiausiai įsigyk nedidelį ventiliatorių, kuris karščiausiomis naktimis suteiks atgaivą, o jei nori jaustis lyg tikrai turi oro kondicionierių (bet, žinoma, be didžiulės sąskaitos už elektrą), į negilų puodą įdėk ledukų ir pastatykite jį priešais ventiliatorių – va dabar tai jau gaivuuuuuuu.

Atverk visus langus ir duris

Atverti tik vieną langą – jau gera pradžia, bet jei nori rimto poveikio, turėsi pilnai tam atsiduoti. Susikūręs malonų kryžminį vėją, įsileisi gaivų naktinio oro gūsį, bet yra vienas trūkumas – taip pat įsileisi ir gatvės triukšmą. Nepergyvenk, ankščiau minėtas ventiliatorius skleidžia malonų burzgimą, tad jame paskęs visi gatvės garsai. Tikriausiai, turintys oro kondicionierius žmonės maždaug šiuo metu jau ima gerokai mums pavydėti, ar ne?

Turėk visą reikiamą įrangą

Ir kogi tau gali prireikti karštą vasaros naktį? Žinoma, atsakymas „Kuo mažiau, tuo geriau“ – pats teisingiausias. Kad ir kaip mylėtum savo švelnią ir patogią žieminę antklodę, vasara jai tikrai nėra tinkamiausias metų laikas, taigi, kuriam laikome siūlome ją kur nors supakuoti ir miegoti užsiklojus plona medvilnine antklode. Tą patį pasakysime ir apie tavo pižamą. Atsikratyk jos ir miegok dėvėdamas tik apatinius drabužius, o dar geriau – miegok visiškai nuogas. Tai gali sukelti kitokios rūšies karštį tavo lovoje, bet tai jau kita istorija, ir dabar į tai tikrai nenorėtume gilintis...

Atsikratykite bet kokios kompanijos

Kalbant apie malonųjį karštį lovoje, vasarą jis visai nėra toks jau malonus. Jei tau tikrai karšta ir nori gerai išsimiegoti, tikrai turėtum lipti į lovą vienas. Dvigubai daugiau kūnų lovoje sukuria dvigubai daugiau karščio, o būtent karščio šiomis dienomis ir nori išvengti, teisingai?

Įsigyk Napsie čiužinį

Jei galvoji, kad tai begėdiška savireklama, este visiškai teisūs – bet kol kas dar nenustok skaityti. Tiesa ta, kad naudoti čiužinį Napsie – tikrai puikus būdas sumažinti karštį lovoje. Jo išskirtinė orui pralaidi sistema užtikrina, kad visada gautum pakankamai šviežio oro ir jaustum malonią gaivą. Napsie čiužinio putų poliuretano spyruoklės efektyviai praleidžia oro srautą, išsklaidydamos karštį ir drėgmę ir užtikrindamos tavo naktų gaivą ir komfortą.

Jei niekas kitas neveikia – užšaldyk savo lovą

Žinoma, ne visai tiesiogine prasme, nebent turėtumėte didžiulį šaldiklį, o tuo atveju būtų neaišku kodėl iš viso gaišti laiką skaitydamas šį straipsnį vietoje to, kad miegotum tame šaldiklyje – na, bet nenukrypkime nuo temos. Kaip ten bebūtų, jei jums tikrai tikrai karšta, įkišk savo patalynę į plastikinį maišą ir įdėkite jį į šaldiklį. Palik jį ten kuriam laikui, o paskui ištrauk ir vėl paklok lovą. Dabar tai jau tikrai gaivu!