Ir studentas nusipelno miegoti geriau

Ir studentas nusipelno miegoti geriau

Lietuvoje atlikto mokslinio tyrimo išvadose minima, kad dažniausiai studentai patiria stresą dėl mokslų krūvio, laisvo laiko trūkumo ir nekokybiško miego. Suprantame, kad negalime įtakoti dėstytojų charakterio ir požiūrio į mokslą, dėl to mokslo apimčių tau nesumažinsime. Taip pat negalime įtakoti ir tavo laisvo laiko, nes juk jei jau esi studentas, matyt esi ir savo laisvalaikio direktorius. Vis gi, galime tau padėti vienu klausimu – miego kokybės!

Nesvarbu, ar planuoji įsikurti „barake“ ar nuomojamam būste, o gal šiais metais dar liksi gyventi pas savo tėvus ar giminaičius. Bet kokiu atveju nusipelnai miegoti geriau! Jei trūksta argumentų, kodėl miegas yra toks svarbus, o pačiam atrodo, kad šiuo metu tau užtenka vos kelių valandų, galime pasakyti tik vieną – pabandęs miegoti ant Napsie čiužinio suprasi, kiek daug gali nuveikti gerai išsimiegojęs. Pusvalandis miego atrodys kaip kelios valandos, o kelios valandos kaip visa naktis. O jei turi progą miegoti visą naktį – iš ryto būsi kaip naujai gimęs. Kodėl Napsie toks draugiškas studentams? Paskaityk ir sužinosi.

Napsie telpa visur

Jei esi studentas, kurio asmeninė erdvė telpa vos į kelis ar kelioliką kvadratinių metrų ir manai, jog gerai lovai čia nebus vietos. Klysti. Napsie gali būti vos 80 cm pločio ir jam net nėra būtinas lovos rėmas. Jau geriau kokybiškas čiužinys ant žemės, nei sena girgždanti lova ir į šonkaulius nuolat badančios spyruoklės! Tad jei kampe stovi tachta, kurios amžius toks pat kaip tavo, tuomet kuo greičiau jos atsikratyk ir jos vietoje įkurdink Napsie. Garantuojame – nesigailėsi!

Geras čiužinys brangiai kainuoja?

Gali trumpą akimirką piktdžiugiškai pritarti šiam teiginiui, nes mes tuoj pat šį mitą paneigsime. Napsie čiužinių kaina yra prieinama kiekvienam. Žmonės, kurie kūrė šį čiužinį ieškojo būdų, kaip patekti į kiekvieno namus, net ir studento. Ir vienas iš kriterijų, tam, kad taptų visų mėgiamų čiužinių – be abejo yra kaina. Taigi, jei manai, kad geras miegas daug kainuoja – tikrai ne. Tau tereikia pasidomėti Napsie kainomis ir suprasi, ką mes turime omenyje. Be to, gali pirkti išsimokėtinai. Tokiu atveju čiužinys tau gali kainuoti vos keletą eurų per mėnesį.

Kur aš jį dėsiu?

Tai dažno, nuomojamam būste gyvenančio piliečio klausimas. Jei esi tik laikinas svečias išsirinktuose namuose, tai dar nereiškia, kad gali miegoti bet kaip ir aukoti savo jaunus kaulus juos laužydamas ant senos sofos. Daugeliui čiužinių reikalingas specialus rėmas ir orui pralaidus pagrindas, tad tu teisus – su tiek daiktų, sunku bus laisvai persikelti arčiau centro ar į erdvesnį būstą. Bet štai čia ir išryškėja Napsie privalumas – jam nereikia jokio specialaus pagrindo ar ypatingos aplinkos, užtenka jį padėti ant žemės ar kito kieto pagrindo – ir tu jau turi nerealaus patogumo lovą. O atėjus laikui išsikelti – pasiimsi jį kartu. Tilps jis net į lengvąją mašiną (jau išbandėme!).

Miegi geriau – dalyvauji ilgiau

Kaip jau minėjome pradžioje, miegas svarbus net ir studentui. Žinai posakį „svarbu kokybė, ne kiekybė“? Čia jis tobulai tinka, nes būtent su Napsie užtenka vos kelių valandų, kad jaustumeis išsimiegojęs. Vakarykštis vakarėlis ar ilgos valandos ruošiantis „koliui“, nebeatrodys tokie žiaurūs priešai tavo gerai savijautai. Apsidairyk savo naujame kambaryje. Pagalvok, ko trūksata, kad jaustumeis kaip namuose, bet taptum studentiško gyvenimo dalimi. Ir pirmiausia išsimatuok, kur geriausiai tilptų tavo naujas čiužinys, nes kuo geriau išsimiegosi, tuo ilgiau dalyvausi visur – paskaitose ir po paskaitų, vakarėliuose ir po jų. Ir net jei išgirsi, kad visi studentai kažkada taip gyveno, kad miegojo bet kaip ir bet kur – būk tvirtas. Juk tai XXI a. – net ir studentas nusipelno miegoti geriau!

Napsie čiužinys