8 nestandartinės Kalėdinių dovanų idėjos

#1: Dovana, kuri dovanoja

Ne, tai nėra pinigai (nors techniškai taip pat atneša naudos), bet kai kas daug mielesnio ir „kalėdiškesnio“. Personalizuotos, ryškios Kalėdinės kojinės, kurios taip sužavės Kalėdų Senelį, kad jis (o gal ji, kas žino?) pripildys kojinę įvairiomis nuostabiomis dovanomis.

Kam tinka?

Beveik visiems – tėvams, broliams, sesėms, mylimiesiems, bendradarbiams, verslo partneriams, pažįstamiems ar pažįstamiems, kurių norėtum nepažinoti... Nepatariame dovanoti jų vaikams, nes mažieji mėgsta dovanas, kurios atneša džiaugsmą nedelsiant.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“Linkiu tau dar daug dovanų, nes šiais metais buvai labai geras(-a)!”

#2: Dovana, kuri šildo

Šiltas, pūkuotas Kalėdinis megztinis su tokiais raštai, dėl kurių jo niekada nevilkėsi viešumoje. Šie daugiaspalviai apdarai vėl grįžta į madą, net įžymybės šiomis dienomis jais puošiasi. Jei nori dovaną padaryti tikrai ypatingą, tokį megztinį gali numegzti pats.

Kam tinka?

Šeimos nariams ir artimiems draugams (tavo viršininkas gali pagalvoti, jog esi tikras keistuolis, jei jam padovanosi rankų darbo Kalėdinį megztinį su besišypsančiu elniu).

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“Jei tu mane myli, tai turėsi jį nešioti!”

#3: Dovana, kuri sugrąžina prisiminimus

 Jei kas nors ir gali sugrąžinti mielus vaikystės prisiminimus, tai greičiausiai bus žaislai. Galbūt kažkas, kas buvo populiaru tada, kai dar buvome vaikai (pvz. šokdynė), gali būti ir universalūs žaislai, su kuriais mielai žaidžia ir suaugę vaikai (pvz. „Twister“, „Lego“) arba madingi žaisliukai, kurie patiktų kiekvienam (pvz. „Žvaigždžių karų“ filmo herojų figūrėlės ar žaidimas).

Kam tinka?

Mes manome, kad tokia sentimentali dovana patiktų kiekvienam.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“ Ar pameni, kaip smagiai leisdavom laiką vaikystėje? Vis dar galim!”

#4: Dovana jaukioms Kalėdoms

Ne, tai ne užklotas, minkštos šlepetės ar šilta kepurė – tai geriausių Kalėdinių filmų rinkinys! Ar gali būti kas nors geriau už istoriją, kuri vienu metu priverčia ir verkti ir juoktis? Kalėdinė nuotaika garantuota!

Kam tinka?

Labiausiai tinka pažįstamiems ir draugams – tavo žmona ar vyras greičiausiai tikisi didesnės dovanos, įrodančios meilę ir  atsidavimą.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“ Kalėdos, tai laikas branginti gerus ir malonius  dalykus gyvenime.”

#5: Dovana, kuri suteikia gyvenimui energijos

 Ar žinai, kas svarbiausia žmonėms šiais laikais? Na galima būtų sakyti, kad tai meilė, draugystė, nauji atradimai ir kiti rimtai skambantys žodžiai, bet tiesa yra tokia, kad svarbiausia yra technika (mobilūs telefonai, fotoaparatai, muzikos grotuvai, išmanūs laikrodžiai ir pan.). Taigi, kodėl nepadovanojus baterijų pakuotės ar universalaus pakrovėjo?

Kam tinka?

Naudinga visiems, bet technologiniai žaisliukai visada buvo (ir bus) geriausia dovana vyrams. Ir, žinoma, naujomis technologijomis besidominčioms moterims.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“ Noriu išgelbėti tave nuo nepatogių situacijų išsikrovus telefonui.”

#6: Dovana, kuri suartina

Kas nemėgsta smagių stalo žaidimų? Stalo žaidimas ar jų rinkinys yra ne kas kita, o dovana atnešanti džiaugsmą.

Kam tinka?

Vyrams, moterims, smalsiems, jau mokantiems skaityti vaikams, vyresniems žmonėms, norintiems mankštinti savo protą ir visiems kitiems.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

“Praleiskime dar daugiau laiko kartu!”

#7: Dovana, kuri dienas ir naktis padaro dar malonesnėmis

Napsie čiužinys (nepaslaptis, kad Kalėdų proga Napsie 18% pigiau + pagalvė DOVANŲ :) )! Geras miegas – tai, ko gero, geriausia dovana, kurią gali padovanoti savo mylimiausiems. Padovanosi ne tik gerą nakties miegą, bet ir energijos kupinas dienas. Tikrai miela dovana, tiesa?

Kam tinka?

Napsie čiužinys gali būti tobula dovana kiekvienam. Taškas. Tiesiog patariame dovanoti čiužinį tik patiems artimiausiems, nes naujas pažįstamas ar pažįstama gali tokią dovaną suprasti klaidingai...

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

 „Aš tave taip myliu, kad noriu dovanoti geriausią dovaną – Napsie!“ Beje, norime paminėti, kad čia gali įsigyti Napsie čiužinį.

#8: Dovana, kuri yra nepakeičiama šaltais žiemos vakarais

Dar kartą ne, tai ne užklotas ar ypač šilta pižama. Tai narystė „Neflix“ internetinėje platformoje – visi geriausi filmai ir serialai vienoje vietoje! Juos kiekvienas mielai žiūrės įsitaisęs jaukioje lovoje, nekeliant kojos į lauką, kur šalta, lyja ar sninga. Patarimas: komplektuoti kartu su pakeliu karšto šokolado :)

Kam tinka?

Rekomenduojame šią dovaną skirti artimiems draugams ir mylimiesiems, taip pat patiks ir kiekvienam tikram kinomanui! O jei padovanosi savo vaikinui/merginai, bus dviguba nauda, nes šia dovana galėsite mėgautis kartu.

Kokį palinkėjimą perduoda tokia dovana?

„Kiekvieną vakarą mėgaukis jaukumu ir šiluma savo namuose, kartu su geru filmu ir puodeliu karšto šokolado.”

Dar kelios papildomos idėjos:

„Darth Vader“ puodelis  – nes šiais metai, tai neišvengiama dovana kiekvienam „Žvaigždžių karų“ gerbėjui.

„iPhone“  priedas - objektyvas – kiekvieno „Instagram“ socialinio tinklo vartotojo svajonė.

Google“ virtualios realybės akiniai –  nes jau laikas sužinoti ir pajausti, kas yra virtuali realybė.

Kortų žaidimai – užteks žaisti „Uno“, naujais metais išbandykime naujų kortų žaidimų, pavyzdžių pateikiame čia

Amazon“ dovanų kortelė – patiems išrankiausiems ar mėgstantiems savarankiškai priimti sprendimus.