10 priežasčių, kodėl turėtum įsigyti naują pagalvę – dabar pat!

1 priežastis: Pagalvę turi ilgiau, nei gali prisiminti

Lojalumas yra puikus dalykas, tačiau ne tada, kai kalbama apie pagalves. Jei su pagalve daliniesi lova ilgiau nei gali prisiminti, tikriausiai atėjo laikas skirtis – patikėk, iš tiesų tai bus geriausias dalykas jums abiems. Žinome, kad bus sunku, tačiau verta tai padaryti.

2 priežastis: Tvirtovei iš pagalvių pastatyti reikalinga daugiau nei viena pagalvė

Tad tikrai nebūtina įsigyti naują pagalvę, kad ja pakeistum senąją, tačiau tau tikrai reikalinga dar viena pagalvė. Kam? Ogi todėl, kad pakankamai sudėtinga pastatyti pagalvių tvirtovę iš vienos pagalvės, tiesa? Įsigyk daugiau pagalvių ir patobulink savo tvirtovių statymo įgūdžius!

3 priežastis: Tavo antroji pusė vis atiminėja pagalvę iš tavęs

Žinoma, šis žmogus tau brangus ir su juo esi laimingas, tačiau kiekvieną naktį jis ar ji atima tavo pagalvę. Prieš pradedant galvoti, kad galbūt šis žmogus nėra tinkamiausia pora tau, siūlome paprastesnį ir efektyvesnį sprendimą – tiesiog įsigyk daugiau naujų pagalvių.  Turėdami atsarginių pagalvių neturėsite nerimauti dėl to, kaip atkovoti savo pagalvę kiekvieną naktį.

4 priežastis: Tavo kompiuteriui taip pat reikia patogios vietos poilsiui

Jei ketini mėgautis komfortiškiausia pagalve kokią tik gali rasti, būtų sąžininga taip pat pasirūpinti ir savo kompiuteriu. Jei tau patinka naršyti internete lovoje, tavo nešiojamasis kompiuteris tikriausiai ten taip pat praleidžia nemažai laiko, o jei jam neparūpinsi naujos pagalvės, gali būti ne itin patogu.

5 priežastis: Pagalvę galima naudoti ne tik galvai

Na, juk visi žinome, kam skirtos pagalvės – galvai ant jų pasidėti. Tačiau tai nereiškia, kad tai – viskas, kam jos yra skirtos. Pagalvę taip pat gali naudoti kojoms pasidėti arba pagalvę gali pasidėti tarp kelių, kad miegoti būtų dar patogiau.

6 priežastis: Tavo sofai tikriausiai taip pat reikėtų naujos pagalvės

Žinome, kad tau patinka tavo lova, tačiau sofa – taip pat puiki vieta atsipalaiduoti ir praleisti laiką ilsintis ant jos. Tai reiškia, kad sofa tikriausiai taip pat galėtų pasinaudoti nauja pagalve savo išvaizdai atnaujinti, o tuo pačiu ir tau suteikti daugiau komforto, juk neleisi jai pasijusti atstumtai.

7 priežastis: Svečiai mylės tave ir pavydės tau

Jei svečiams nakvojant per naktį jiems duosi puikią, minkštą pagalvę, jiems be jokių abejonių tai tikrai patiks, ir greičiausiai jie net ims pavydėti tokių puikių pagalvių. Kad draugai pažaliuotų iš pavydo tikrai vertėtų į tai investuoti.

8 priežastis: Pagalvės – taip pat puikus būdas apsaugoti savo kambarį nuo triukšmo

Na, jei nori, kad nuo triukšmo būtų apsaugotas visas kambarys, pagalvių reikės daugybės, tačiau visada galima paprasčiausiai nuo garso apsaugoti savo ausis. Tam reikės 2 pagalvių – po vieną abiejose galvos pusėse, ir mėgaukitės visiška tyla.

9 priežastis: Tau nelabai patinka skalbti

Suprantame, kad esi labai užimtas ir tikrai nenori leisti laiko skalbdamas. Tačiau tai taip pat reiškia, kad savo pagalvės neskalbi labai dažnai, o tai nėra labai higieniška. Jei pagalvės neketinate reguliariai skalbti ar valyti valykloje, pasistenk ir bent retkarčiais pakeiskite ją kita.

10 priežastis: Tau ne itin patinka dalintis lova su mažyčiais padarėliais

Blakės, bakterijos alergenai – su šiais padarais turėsi dalintis lova, jei reguliariai nekeisite pagalvės. Jeigu vieni jų tiesiog kelia šleikštulį, kiti iš tiesų gali būti kenksmingi sveikatai ar bent žymiai pabloginti miego kokybę.  Tad jei nori ir toliau miegoti tik su tais, kurie tau patinka, dabar pat įsigyk naują Napsie pagalvę!