10 dalykų, kurių negalima pamiršti kraustantis

Napsie 10 dalykų, kurių negalima pamiršti kraustantis

 

Neužilgo planuoji kraustytis? Nuomojiesi naują butą, nusipirkai naują namą arba įstojai į universitetą ir gyvensi bendrabutyje? Tikriausiai jau turi ilgą sąrašą, ką ketini pasiimti, tačiau yra keletas dalykų, apie kuriuos tikriausiai prisiminsi tik tuomet, kai jų prireiks. Norėdami padėti tau per didįjį kraustymąsi parengėme sąrašą su 10 pagrindinių dalykų, kurių nederėtų pamiršti, nes jų greitai prireiks!

#1: Tualetinis popierius

Tai gali atrodyti savaime suprantama, tačiau nustebtum sužinojęs, kaip dažnai žmonės jį pamiršta. Žinoma, gali naudoti popierines nosinaites, rankšluosčius ar net servetėles, tačiau juk nėra nieko blogiau, kaip nubėgus į tualetą suvokti, kad pamiršai nusipirkti tualetinio popieriaus, ar ne?

#2: Dantų šepetukas ir dantų pasta

Tai dar vienas daiktas, kurį dažnai pamirštame, ir, nors eiti miegoti gali ir neišsivalęs dantų, kitą rytą tikrai nenorėsi eiti į darbą neatsikratęs rytinio burnos kvapo – su tuo sutiks ir tavo kolegos.

#3: Ilginamieji laidai

Tai vienas iš tų reikalingų daiktų, kuriuos visada pamirštame. Kai užsimanysi tuo pačiu metu pajungti nešiojamąjį kompiuterį, mobiliojo telefono kroviklį ir dulkių siurblį, tau prireiks bent poros ilginamųjų laidų, tad prieš kraustydamasis būtinai juos įsidėk arba įsigyk iš anksto.

#4: Stalo įrankiai

Pagaliau persikraustai, sudėjai daiktus į vietas ir atšvęsdamas nori gardžiai pavakarieniauti. ...Tačiau kai ką pamiršai? Stalo įrankiai visai praverstų norint žmogiškai pavalgyti, tad būtinai juos susipakuok arba įsigyk, jei į nuosavą būstą kraustaisi pirmą kartą.

#5: Virdulys

Žinoma, vandenį galite užvirinti bet kokiame puode, tačiau tai trunka labai ilgai... Tad atsikraustęs į naują būstą tikrai norėsi turėti virdulį. Atpalaiduojantis arbatos puodelis po ilgos dienos, rytinė kava pradedant naują dieną arba karštas vanduo sriubai – tikrai įvertinsi virdulio greitį ir patogumą.

#6: Lipni juosta

Lipni juosta tikriausiai yra vienas geriausių žmonijos išradimų, o kraustydamasis be jos neišsiversi. Lipnios juostos prireiks pakuojant daiktus prieš kraustantis, ir ji tikrai pravers įsikrausčius į naują būstą. Įsigyk poros skirtingų rūšių lipnios juostos pagal poreikius.

#7: Žirklės

Žirklės – tai dar vienas daiktas, be kurio tikiesi išsiversti, tačiau vos tik prasidėjus dėžių išpakavimui, paketų atidarymui arba naujų turtų įpakavimų plėšymui suprasi, kad klydai. Tad, jei šiems veiksmams atlikti nenori naudoti savo dantų ar peilio kaip urvinis žmogus, įsigyk žirkles ir palengvink sau gyvenimą!

#8: Valymo priemonės

Valymas tikriausiai yra paskutinis dalykas, apie kurį galvoji kraustydamasis į visiškai naują būstą, tačiau, patikėk mumis, tau prireiks įvairiausių valymo priemonių. Dėmių valiklis, indų ploviklis, langų valymo priemonės, skalbimo milteliai – tai tik keletas priemonių, kurių prireiks pirmomis dienomis naujajame būste.

#9: Rašiklis ir popierius

Nustebtum sužinojęs, kaip dažnai pamirštame įsidėti tokį svarbų daiktą! Kas tai bebūtų, ar prekių sąrašas, ar kambario išmatavimai naujiems baldams, ar tiesiog užduočių sąrašas, tau prireiks tai užrašyti, tad pasirūpink pora rašiklių ir keliais popieriaus lapais.

#10: Spaustukai arba skalbinių segtukai

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau taip nėra! Galime lažintis, kad tikriausiai pamiršti juos kiekvieną kartą išvykdami atostogauti, tad kodėl kraustantis turėtų būti kitaip? Tačiau be spaustukų drabužius pakabinti gali būti gan sunku (ypač, jei iš ryto nori juos rasti), tad padaryk sau paslaugą ir nedelsdamas įsidėk keletą spaustukų.