ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,77/5 (351)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

86.1%

4

15.9%

3

1.5%

2

1.5%

1

0.3%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

71-80 iš 351

Marija

Gero kietumo čiužinys
Nei per kietas, nei per minsktas! Esu labai laiminga, kad isigijau si ciuzini, pristate greitai, ispakuoti pavyko paprastai ir kas svarbiausia ciuzinys labai patogus.

Kamilė

Labai patogus
as esu labai patenkinta VISKUO: ciuzinio patogumu, nusegamu ir plaunamu uzvalkalu, kad ant zemes galiu laikyti, kad judesiai nepersiduoda, graziu dizainu, nekarsta miegant ir zinoma labai gera kaina :)

Karolis

Geras čiužinys
Paprastai atsiliepimų apie prekes nerašau, bet šį kartą tikrai negaliu to nepadaryti! Keitėm miegamojo baldus, todėl tuo pačiu nusprendėm ir čiužinį atsinaujinti, nesu labai išrankus - man svarbiausia buvo, kad būtų galima grąžinti (jei nepatiks) ir kad atvežtų man tiesiai į namus, gavau ne tik tai ko norėjau, bet gavau ir tikrai gerą ir kokybišką miegą, dabar suprantu, kad ilgus metus dariau didelę klaidą nesureikšmindamas miego prekių, jau galėjau seniai gerai išsimiegoti. Labai giriu ir labai rekomenduoju. AČIŪ, Karolis.

Kajus

Patogus
Iš pradžių gąsdino mintis užsisakyti čiužinį nepagulėjus ant jo. Tačiau surizikavome ir likome labai labai patenkinti! Miegas puikus, čiužinys tobulai prisitaiko prie kūno, buvau pamiršus ką reiškia geras miegas. Labai džiaugiamės šiuo pirkiniu. Rekomenduojame ir kitiems!

Julija

Kokybė atitinka kainą
pirkau cizuini ciuzini su anklode ir pagalve, ziauriai esu patenkinta - visas komplektas idealus ir labai smagu, kad viska ir atsinaujinau is pagrindu. tikrai rekomenduoju :)

Gitana

Labai patogus
Panašu, jog radau čiužinį kuris man išties patogus. Nei per kietas, nei per minkštas.

Paulina

Atitiko reklamą
Pirkau užinfluencinta influencerių ir esu tikrai patenkinta. Visiškai atitiko reklamą, aptarnavimas ir pristatymas taip pat buvo malonus ir greitas. Rekomenduočiau!

Inga

GERAS
Labai norėjau apžiūrėti čiužinį gyvai parduotuvėje, bet jie tokios galimybės neturi... surizikavau ir nusipirkau nepatestavęs. Kol kas galiu pasakyti, kad namuose testuoti daug maloniau :) Viskas ok. Rekomenduoju!

Vytas

LABAI GERAS ČIUŽINYS
Keitėme iš dviejų viengulių į dvigulį Napsie, džiaugiamės su žmona pasirinkimu. Tikrai nesijaučia kaip vartosi.

Andrius

visiškai rekomenduoju
Jau miegame dvi savaites, visai patinka, minkštas, malonus. Susigundėmė dėl tokios ilgos išsibandymo garantijos, nes šiaip niekas nesiūlo išsibandyti ir grąžinti jei netiks. Kol kas atrodo, kad grąžinti neteks, parašysiu jei kažkas pasikeis.

71-80 iš 351