ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,49/5 (76)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

65%

4

23.4%

3

5.2%

2

3.9%

1

1.3%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

31-40 iš 76

Marija

2019-05-24

Naujas napsie ciuzinys
Uzsakinejau rudeni ta senesni napsie ciuzini savo vaikui, jam patiko, pabandziau ir pati, tai nusprendeme ir sau uzsisakyti su vyru i miegamaji, uzsakinejom jau ta nauja modeli, tai siek tiek buvo baisu ar patiks, bet viskas ok, miegas tikrai daug geresnis nei ant senojo, mum patinka.

Karolina

2019-05-16

atsiliepimas
As patenkina – ciuzinys tvirtas, neprsiduoda judesiai.

Karina

2019-05-02

Labai geras čiužinys
Pirmą naktį tikrai nerimavau, kadangi čiužiys pasirodė daug kietesnis nei mano senasis, bet sekančią naktį supratau, kad be reikalo nerimavau, jau 3 mėnesius miegu ir esu labai patenkinta, tikrai rekomenduoju :)

Diana

2019-04-28

Pradzioje ciuzinys pasirode labai kietas.
Pirmomis naktimis buvo kazkaip sunku miegoti, ciuzinys tikrai atrode per kietas, bet isbandymo grantija kazkaip ramino ir pasiryzau isbandyti ilgesni laika. Galiu dabar drasiai pasakyti – kad priprasciau tikrai reikejo laiko, bet po poros savaiciu viskas apsiverte ir dabar mano nugara man tikrai dekoja, miegu daug ramiau nei anksciau ir ciuzinys tapo labai patogiu, matyt reikejo laiko priprasti.

Ilarija

2019-04-20

Maloniai nustebinta
tiek aš, tiek mano vaikinas sunkiai rinkomės čiužinį. vieną kitos kompanijos čiužinį teko net grąžinti pardavėjams, nes buvo baisiai minkštas. apsiversti ant kito šono atrodė iššūkis. šitas čiužinys mums patiko iš pirmos nakties. nei per kietas, nei per minkštas. o kuo toliau miegam, tuo labiau jį įsimylim. Tikrai maloniai nustebimo. Rekomendavau jį savo tėvams ir draugams. viena problemėlė nutiko - apliejau čiužinį kava. dar nebandžiau nuvilti ir plauti, bet tikiuos, kad nekils bėdų ir nesusitrauks po plovimo užvalkalas.

Jūratė

2019-04-18

Noriu jo
Spalio mėn. nupirkau pirmąjį Napsie dukrai.Antrasis Napsie dukrai -į kaimą.Pagaliau dukra kaime mėgaujasi patogiu miegu. O man teko malonumas visą savaitę išbandyti jos čiūžinį. Po pirmos bandymų nakties supratau, kodėl dukra bent kartą į savaitę man dėkoja dėl patogaus čiūžinio. Atsigulus čiūžinys pasirodė kietokas.Bet atsibudus supratau, kad būtent tokio čiūžinio man ir reikia.Išsimiegojau ir pailsėjau TOBULAI.

Nijolė, 29 m.

Mažeikiai, LT

2019-04-17

Puikus čiužinys
kai išsimiegojau ant šio čiužinio - supratau kas yra geras miegas, žiauriai patinka, naktį nebesiblaškau, nebeatsikeliu po kelis kartus, žodžiu.. nerealiai patiko ir man asmeniškai labai tiko :)

Vita

2019-04-16

Nuostabu :)
Iš pradžių pabijojau pirkti čiužinį bet kaina pasirodė ne per didelė ir normali, dar patiko tas kad suteikiama išbandymo garantija ir jei kas netiks galima gražinti. Iš pradžių atrodė per kietas čiužinys bet pripratus niekr kitus taip neibeišsimiegu gerai kaip tik savo lovoje ant savo čiužinio. Visiems tik rekomenduoju :D Jis yra pakankamai kietas kad suteiktų stabilumo tačiau tuo pačiu ir pakankamai minkštas kad išsimiegoti puikiai :D

Henrikas

2019-04-16

pagalve
isemus siekt tiek kamsalo is vidaus pagave patapo minkstesne ir zemesne tai ir dabartinis minkstumas man ziauriai patinka.

Laura K.

2019-04-15

Geras
Nelabai, suprantu tų kurie rašo, kad per minkštas :D čia rimtai turbut kiekvienam pagal save, nes man jis net gal kietokas, bet nieko kito ir nesitikėjom nes visur rašoma jog jis vidutinio kietumo, nei per minkštas nei per kietas.

31-40 iš 76