ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,74/5 (265)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

86%

4

15.6%

3

2%

2

2%

1

0.4%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

1-10 iš 265

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 27

aleksandra

vilnius, LT

pries 5 metus laimejom parodoj :)
iki siol kaip naujas, nesusigulejo, nesusidevejo, nei pragulu nei suminkstejusiu pakritusiu kraštu, miegoti gera ir patogu. geras kokybiskas ciuzinys, siais metais planuojam isigyti sau ir vaikams i naujus namus ir musu pasirinkimas tik Napsie.

Gabrielė, 27 m.

Kaunas, LT

Rekomendacija
Jau beveik metus laiko, kiekvieną naktį ilsimės ant šio Napsie čiužinio. Per metus čiužinys nei kiek nepakito savo forma, nėra išsigulėjimo požymiu. Taip pat itin džiugina patogus čiužinio apvalkavo nuėmimas.

Jūratė, 47 m.

Puikus
Prieš pirkdama nerimavau. Nes dabar Napsie čiužinys kitoks, nei anksčiau pirktas dukrai. Ištiesu jis pasirodė kietesnis. Buvau minkštesnių čiūžinių mėgėja. Dabar esu Napsie gerbėja

Gintautė, 27 m.

Vilnius, LT

Rekomendacija
Iš pradžių gąsdino mintis užsisakyti čiužinį nepagulėjus ant jo. Tačiau surizikavome ir likome labai labai patenkinti! Miegas puikus, čiužinys tobulai prisitaiko prie kūno, buvau pamiršus ką reiškia geras miegas. Labai džiaugiamės šiuo pirkiniu. Rekomenduojame ir kitiems!

Daiva, 51 m.

patinka
labai geras cizuinys. darbuotojai labai paslaugus, greitai atsake i visus klausimus. uzsakymas ivykdytas laiku.aciu.

Kristina, 30 m.

Gargždai, LT

Antklodė ir pagalvės
Antklodė patiko nerealiai,lengva,bet nešalta su ja. Tikrai kaip koks debesėlis apgaubia.

Povilas, 40 m.

puikus pasirinkimas i sodyba
Is esmes ieskojau nebrangaus ciuzinio, nes jis nebus naudojamas daznai, taodel nenorejau investuoti daug.Ppasirinkimas tikrai pranoko lukescius, dabar atrodo, kad sodyboj issimiegu net geriau nei namie :D

Pranas, 29 m.

super
labai geras ciuzinys, issimiegu puikiai

Jana Šípová

Parama vizoms
Jokių defektų ir jokių priekaištų

Luka, 29 m.

Puikus čiužinys
Esu be galo patenkinta šiuo pirkiniu, mes ilgai dairėmės naujo čiužinio, važinėjome po salonus, bandėme, bet turbūt kaip ir daugeliui jaunų šeimų - nesinorėjo išleisti daug pinigų, tad surizikavome ir įsigijome visai nebandytą variantą už mums labai prieinamą kainą ir nenusivylėme ☺️ jau 2 mėn. miegame ir nesikundžiame nieko!

1-10 iš 265

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 27