ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,29/5 (41)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

55.2%

4

28.8%

3

4.8%

2

7.2%

1

2.4%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

11-20 iš 41

Ramunė

2019-04-10

Labai rkeomenduoju
Eina antra savaitė ant Napsie, ir aš pagaliau supratau, ką reiškia naujas čiužinys: kai atsiguli ir nebereikia vartaliotis ieškant patogios pozos :)

Renata

2018-12-08

Puikus
Labai geras čiužinys,judėsiai nepersiduoda,ne per minkštas,ne per kietas. Vienu žodžiu-nerealus ;) labai patogiai supakuotas :) Ačiū !:)

Olga

2018-11-27

labai prastas
nepatiko ir daugiau niekam nesi8lau, pacios pigiausios medziagos

Gabrielė

2018-10-08

Antra savaitė su Napsie čiužiniu
Na ir mes jau galime išsakyti savo nuomone po dviejú savaičiú miego :)) Esam tikrai patenkinti!!! Mažumėle buvo baimės prieš užsisakant perskaitėm visus komentarus, išstudijavom pateikta sudėtį ir sakom nu bandom jug, kad nueisim į parduotuvę pasedėt ar net leis atsigult taip pat nebus aišku kaip miegosis. Šiaip su vyru juokavome, kad tas kuris rašė, kad per minkštas, tikriausiai ant lentú prieš tai miegojo. Pagaliau vaikas nebenori šokinėt ant mūsú lovos, nes 160cm čiužinys nebebanguoja ir jei nebeidomu tiesiog. Taigi, tikrai rekomenduojam!!!

Jūratė

2017-10-06

Puikus kainos ir kokybės santykis
Pristatė labai geitai-per 2 d.d.Patogus atsiskaitymas kortele. Išpakuoti labai paprasta.Pirkom dukrai, ji patenkinta.Pabandžiau gulėti, man pasirodė kietokas. Prieš pirkdami apžiūrėjom ir išgulėjom daug įvairių čiužinių. Napsie puikus kainos ir kokybės santykis.Rekomenduoju

Eglita

2017-08-08

Kodėl rinktis "Napsie"
Turėjome liūdnų patirčių renktantis čiužinį, todėl rinkdamiesi kitą - atidžiai studijavome pasiūlą. Išsirinkome "Napsie". Pasitikėjimą sukėlė tai, kad jį galėjome išbandyti, o netikus jį-grąžinti. Pakako 2 naktų, kad suprasti, jog "Napsie" čiužinys mums labai tinka. :) ...o dar, kai kaina tokia patraukli... Rekomenduočiau jį ir savo artimiesiems ir draugams. P.s. PAs mamą miegame ant labai žinomo brendo čiužinio, kuris 3× brangesnis, nei mokėjome už "Napsie", ir skirtumo didelio nesijaučia. Tai kam mokėti brangiau? :D

Irina

2017-08-07

kokybiška prekė
Turiu čiužinį ir pagalvę apie 4 mėn. Pradžioje norėjau grąžinti pagalvę, per kieta, per aukšta, bet pripratau. Iki šiol atrodo, kad pagalvė ir čiužinis galėtų būti truputį minkštesni, bet ... kai atsiguli, jauti, kad kūnas taisyklingoje padėtyje ir ryte mažiau bėdų su raumenimis.

Vladas

2017-08-07

Napsie
Čiužinuką greitai pristatė. Patiko supakavimas, išpakavimas. Tačiau po mėnesio miego supratau, kad čiužinys man per minkštas

Edita

2017-08-07

Tobulas
Pirkom du čiuzinukus savo vaikučiams,tad džiaugsmo buvo išpakuojant :) miegojo jie taip skaniai kad po menesio laiko ir aš su vyru užsimanem išmeginti, taip patiko ir taip gerai išsimiegam jog planuojam ir sau atsinaujinti čiužini :) Jau rekomendavau visiems savo draugams ir pažystamiems ;)

Gediminas

2017-08-07

Puikus čiužinys
Čiužinys puikus, rekomenduojame abu su žmona.

11-20 iš 41