ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,26/5 (46)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

59.4%

4

22%

3

8.8%

2

8.8%

1

2.2%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

1-10 iš 46

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Audrone, 41 m.

Vilnius, LT

2019-02-14

Netinka problematinei nugarai, nes per minkstas
Pats ciuzinys labai patogus, minkstas, bet ilgainiui prasidejo nugaros skausmai. Butent po nakties miego atsibundu itemptu sprandu, peciais, suakmenejusiu tarpumenciu. Galvoju, gal vis tik sis ciuzinys per daug idumba ir yra per minkstas problematinei nugarai. Reikia kietesnio. Po metu miegojimo ieskau naujo ciuzinio...

Dainius, 41 m.

Vilnius, LT

2019-02-12

Na ne viskas taip gerai:)
Tiesą sakant, nieko labai gero. Dalis,ant kurios galima miegot, per minkšta ir ryte skauda nugarą. Tai nebent miegoti ant nemiegamos pusės, nes ji kietesnė.Bet vis tiek, atsikankinus apie 2 metus teko užsisakyti ortopedinį čiužinį. Turiu šiaip nedidelių problemų su juosmens sritimi, tai problematiškiems nesiūlyčiau šio čiužinio. Sveikiems - nežinau, bet turėtų būti gal ir gerai

Monika, 25 m.

Gargždai, LT

2018-12-17

Atsiliepimas
Tobula. Nei per minkštas, nei per kietas. Aukso viduriukas. Partneris miegodamas sukasi kaip vilkelis, (žinau iš patirties prieš Napsie čiužinį) bet pastarajį mėnesį naktį pabusti teko itin retai! :)

Edita

Mažeikiai, LT

2018-12-10

Senojo čiužinio pridavimas
Negaliu išmėginti Napsie čiužinio, nes niekaip negaliu priduoti senojo. Prie DUK rašo, kad pristatymo metu be problemų pasiima senąjį čiužinį. Visų pirma, reikėjo skambinti Napsie aptarnavimo centrui kai tik gavau čiužinį, kad galėtų iškviesti kitą kurjerį, nes tas kur atvežė Napsie senojo čiužinio paimti negali. Atvažiavus kitam kurjeriui čiužinio neima, nes ne taip įpakuotas, vienas galas atviras... būtina sandariai aptraukti visus galus. Praktiškai reikia nusipirkti plėvelės ir abu galus užvakuumuoti arba prisipirkti kelis rulonus maistinės plėvelės ir bandyti kažkaip visą čiužinį aptraukti. Apibendrintai tariant: gavai naują čiužinį, o su senuoju kniskis kaip nori.... Tai net nerašykite, kad galite pasiimti, jei taip nėra. Labai nusivyliau.

Renata, 32 m.

Vilnius, LT

2018-12-08

Puikus
Labai geras čiužinys,judėsiai nepersiduoda,ne per minkštas,ne per kietas. Vienu žodžiu-nerealus ;) labai patogiai supakuotas :) Ačiū !:)

Paulius, 22 m.

Vilnius, LT

2018-11-27

Labai prastas čiužinys
Nusipirkome napsie su mergina prieš beveik metus. Kadangi studentai esame, pagalvojome, kad napsie padori kaina ir viskas bus gerai. po poros mėnesių prasidėjo nugaros skausmai man, o po dar poros ir merginai. Kiekviena rytą atsikeliam su labai skaudančiom nugarom. Likome labai nusivylę, tačiau jau buvo per vėlu grąžinti čiužinį. Pamoka išmokta, niekada nepagailėti pinigų geram čiužiniui.

Gabrielė

Akmenė, LT

2018-10-08

Antra savaitė su Napsie čiužiniu
Na ir mes jau galime išsakyti savo nuomone po dviejú savaičiú miego :)) Esam tikrai patenkinti!!! Mažumėle buvo baimės prieš užsisakant perskaitėm visus komentarus, išstudijavom pateikta sudėtį ir sakom nu bandom jug, kad nueisim į parduotuvę pasedėt ar net leis atsigult taip pat nebus aišku kaip miegosis. Šiaip su vyru juokavome, kad tas kuris rašė, kad per minkštas, tikriausiai ant lentú prieš tai miegojo. Pagaliau vaikas nebenori šokinėt ant mūsú lovos, nes 160cm čiužinys nebebanguoja ir jei nebeidomu tiesiog. Taigi, tikrai rekomenduojam!!!

Ilarija , 28 m.

Vilniaus rajonas, LT

2018-08-30

Maloniai nustebinta
tiek aš, tiek mano vaikinas sunkiai rinkomės čiužinį. vieną kitos kompanijos čiužinį teko net grąžinti pardavėjams, nes buvo baisiai minkštas. apsiversti ant kito šono atrodė iššūkis. šitas čiužinys mums patiko iš pirmos nakties. nei per kietas, nei per minkštas. o kuo toliau miegam, tuo labiau jį įsimylim. Tikrai maloniai nustebimo. Rekomendavau jį savo tėvams ir draugams. viena problemėlė nutiko - apliejau čiužinį kava. dar nebandžiau nuvilti ir plauti, bet tikiuos, kad nekils bėdų ir nesusitrauks po plovimo užvalkalas.

Jūratė

Vilnius, LT

2018-07-21

Noriu jo
Spalio mėn. nupirkau pirmąjį Napsie dukrai.Antrasis Napsie dukrai -į kaimą.Pagaliau dukra kaime mėgaujasi patogiu miegu. O man teko malonumas visą savaitę išbandyti jos čiūžinį. Po pirmos bandymų nakties supratau, kodėl dukra bent kartą į savaitę man dėkoja dėl patogaus čiūžinio. Atsigulus čiūžinys pasirodė kietokas.Bet atsibudus supratau, kad būtent tokio čiūžinio man ir reikia.Išsimiegojau ir pailsėjau TOBULAI.

Ramunė, 36 m.

Vilnius, LT

2018-05-09

Labai rkeomenduoju
Eina antra savaitė ant Napsie, ir aš pagaliau supratau, ką reiškia naujas čiužinys: kai atsiguli ir nebereikia vartaliotis ieškant patogios pozos :)

1-10 iš 46

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5