Photo
Video

Napsie antklodė

Puiki antklodė kiekvienam sezonui.

Kuo daugiau perki – tuo daugiau sutaupai:

1 prekė = -10%, 2 prekės = -20%, 3 prekės = -30%

Pasiūlymas galioja visiems „Napsie“ gaminiams ir bet kokiam deriniui. Nuolaida bus matoma pirkinių krepšelyje.

PASIRINK DYDĮ:

80X200 cm

  • 89,00 €

Specialus pasiūlymas

Štai kur gimsta saldūs sapnai

Napsie antklodė yra itin minkšta, maloni ir lengvai gula ant kūno. Ji tokia neįtikėtinai patogi, kad nenorėsite lipti iš lovos.

 

EKOLOGIŠKA MEDVILNĖ

Antklodė yra pagaminta iš 100 % ekologiškos medvilnės, kuri yra natūraliai minkšta ir pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Antklodėje oras puikiai cirkuliuoja, ji pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, dėl kurių ji idealiai tinka bet kuriam sezonui.

Antklodės duomenys

Puiki aplinka miegui

Napsie antklodė aplink kūną sukuria idealų mikroklimatą, tad žiemą jausitės jaukiai ir šiltai, o vasarą – vėsiai ir lengvai. Didelė ir ypatingai minkšta antklodė suteikia geriausią komfortą miegui ištisus metus.

Aukščiausia kokybė tau

  • Ideali temperatūra

    Mėgsti patogias ir šiltas antklodes? O galbūt tau patinka lengvos ir vėsios antklodės? Mes sukūrėme antklodę, tinkančią bet kokiam sezonui, tad kas rytą pabusi nei perkaitęs, nei sušalęs.

  • Aukščiausio lygio užpildas

    Antklodes užpildėme specialiu mikropluoštu, pasižyminčiu šiluminėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Lengvos ir minkštos antklodės reguliuoja temperatūrą ir sušildo nepridėdamos svorio.

  • Lengva priežiūra

    Napsie antklodę galima skalbti mašinoje 40°C temperatūroje. Užpildas idealiai pasiskirsto antklodėje esančiose kišenėlėse, tad išskalbus nesusigumuliuoja.