Photo
Video

Napsie antklodė

Puiki antklodė kiekvienam sezonui.

 

PASIRINK DYDĮ:

80X200 cm

 • Nuo 69,00 € Aukštyn nuo
Darbas kompiuteriu po Napsie antklode

Štai kur gimsta saldūs sapnai

Napsie antklodė yra itin minkšta, maloni ir lengvai gula ant kūno. Ji tokia neįtikėtinai patogi, kad nenorėsite lipti iš lovos.

Napsie antklodės sudėtis
 

Ekologiška medvilnė

Antklodė yra pagaminta iš 100 % ekologiškos medvilnės, kuri yra natūraliai minkšta ir pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Antklodėje oras puikiai cirkuliuoja, ji pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, dėl kurių ji idealiai tinka bet kuriam sezonui.

Antklodės duomenys

Puiki aplinka miegui

Napsie antklodė aplink kūną sukuria idealų mikroklimatą, tad žiemą jausitės jaukiai ir šiltai, o vasarą – vėsiai ir lengvai. Didelė ir ypatingai minkšta antklodė suteikia geriausią komfortą miegui ištisus metus.

Mergina po Napsie antklode

Aukščiausia kokybė tau

 • Napsie antklodės temperatūros palaikymas
  Ideali temperatūra

  Mėgsti patogias ir šiltas antklodes? O galbūt tau patinka lengvos ir vėsios antklodės? Mes sukūrėme antklodę, tinkančią bet kokiam sezonui, tad kas rytą pabusi nei perkaitęs, nei sušalęs.

 • Napsie antklodės užpildo mikropluoštas
  Aukščiausio lygio užpildas

  Antklodes užpildėme specialiu mikropluoštu, pasižyminčiu šiluminėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Lengvos ir minkštos antklodės reguliuoja temperatūrą ir sušildo nepridėdamos svorio.

 • Napsie antklodė iš arti
  Lengva priežiūra

  Napsie antklodę galima skalbti mašinoje 40°C temperatūroje. Užpildas idealiai pasiskirsto antklodėje esančiose kišenėlėse, tad išskalbus nesusigumuliuoja.

Puikus miegas su Napsie antklode