ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,43/5 (37)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

59.4%

4

27%

3

10.8%

2

2.7%

1

0%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

1-10 iš 37

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ramunė, 36 m.

Vilnius, LT

2018-05-09

Labai rkeomenduoju
Eina antra savaitė ant Napsie, ir aš pagaliau supratau, ką reiškia naujas čiužinys: kai atsiguli ir nebereikia vartaliotis ieškant patogios pozos :)

Inga, 32 m.

2018-04-12

Čiužinys Napsie
Ilgai svarsčiau, ar pirkti Napsie čiužinį. Galiausiai nusipirkau. Išpakuoti buvo nesudėtinga, bet čiužinys gerokai nustebino dėl savo svorio - nesitikėjau, kad bus toks sunkus. Pirmą dieną ir po pirmos miego nakties čiužinys pasirodė per minkštas, tačiau jau po 3-ios nakties pripratau ir dabar atrodo, kad mikštumas subalansuotas taip, kaip reikia! Labai džiugina, kad tikrai nejaučiu, kaip vyras verčiasi ant kito šono, arba kuriuo metu į lovą atbėga miegoti vaikai. Miegu patogiai ir tikiuosi, kad miegosime dar ilgai. Ačiū!

Violeta, 55 m.

2018-01-15

Čiužinys
Niekada negalvojau jog čiužinys taip gali pakeisti savijautą. Nuo pirmos nakties pastebėjau didelius skirtumus organizmo. Visiškai nebejaučiu nuovargio, neskauda stuburas, atsikeliu išsimiegojusi, pailsėjusi. Kažkoks stebuklas. Super, super, super....100 proc. rekomendacija.

Andrius, 32 m.

Vilnius, LT

2017-11-28

Saldus miegas su "Napsie"
Nuo pirmosios miego nakties su sužadėtine įsimylėjom "Napsie" čiužinį. Jis nei per kietas, nei per minkštas. Labai gerai tinka mūsų kūnams, nejaučiame vienas kito kai verčiamės naktį ant šono ar kai keliamės ryte. Tikrai rekomenduotume draugams.

Aukse, 27 m. Oficialus Napsie savininkas

Klaipėda, LT

2017-11-20

Smagus
Labai smagus čiužinys. Pradžioje atrodė gal kiek kietokas, bet dabar - puikus. Nei per minkštas, nei per kietas - labai geras. Tikrai rekomenduočiau draugams - puiki kokybė ir gera kaina. Sėkmės!

Šarūnė, 23 m. Oficialus Napsie savininkas

Rokiškis, LT

2017-10-08

Napsie super!
"Smagus" čiužinys, nei per minkštas, nei per kietas :) Džiaugiamės kartu su draugu. Tikrai rekomenduočiau draugams, nes puiki kaina ir garantuotas geras poilsis :)

Jūratė Oficialus Napsie savininkas

Vilnius, LT

2017-10-06

Puikus kainos ir kokybės santykis
Pristatė labai geitai-per 2 d.d.Patogus atsiskaitymas kortele. Išpakuoti labai paprasta.Pirkom dukrai, ji patenkinta.Pabandžiau gulėti, man pasirodė kietokas. Prieš pirkdami apžiūrėjom ir išgulėjom daug įvairių čiužinių. Napsie puikus kainos ir kokybės santykis.Rekomenduoju

Aurelija, 27 m. Oficialus Napsie savininkas

Klaipėda, LT

2017-09-25

Napsie
Ant šio čiužinio jau miegame apie pusę metų. Esame labai patenkinti, čiužinys labai tinka mums ir patinka. Patogus, nesijaučia kai verčiasi draugas naktį. Išsimiegame ir pailsime, ne tik mes bet ir mūsų katė :) Rekomenduoju.

Greta, 24 m. Oficialus Napsie savininkas

Šiauliai, LT

2017-08-25

Atsiliepimas apie Napsie
Labai geras čiužinys, puikus kokybės ir kainos santykis. labai džiaugiamės, jog rinkomės būtent jį. Daug čiužinių analizavome, aiškinomės bei lyginome jų sudėtį, tačiau Napsie nugalėjo ir esame patenkinti. Rekomenduojame ir kitiems :)

Aistė Oficialus Napsie savininkas

Vilnius, LT

2017-08-08

Rekomenduoju:)
Puikus pirkinys! Pirkau gan skeptiškai nusiteikusi, abejojau, kad gali būti universalus, visiems tinkantis čiužinys - galvojau, jei ką, po poros mėnesių grąžinsiu. Po kelių naktų supratau, kad apie grąžinimą negali būti nė kalbos. Čiužinukas patogus, prisitaikantis, amortizacija puiki. Visiems abejojantiems tikrai rekomenduoju išbandyti:)

1-10 iš 37

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4