ATSILIEPIMAI APIE NAPSIE

Sužinok, ką pirkėjai mano apie laiką praleistą ant Napsie čiužinio

4,48/5 (40)

Sužinok daugiau >
Visus atsiliepimus žymime specialia žyme, kuri reiškia, kad šie pirkėjai yra oficialūs Napsie čiužinio pirkėjai. Mes tikime, kad pirkėjų atsiliepimai - geri ar blogi - turi būti prieinami visiems, todėl jų nekeičiame ir netriname.

5

62.5%

4

25%

3

10%

2

2.5%

1

0%

KAIP VERTINI SAVO NAPSIE ČIUŽINĮ?

Įvertinimas*

1-10 iš 40

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gabrielė

Akmenė, LT

2018-10-08

Antra savaitė su Napsie čiužiniu
Na ir mes jau galime išsakyti savo nuomone po dviejú savaičiú miego :)) Esam tikrai patenkinti!!! Mažumėle buvo baimės prieš užsisakant perskaitėm visus komentarus, išstudijavom pateikta sudėtį ir sakom nu bandom jug, kad nueisim į parduotuvę pasedėt ar net leis atsigult taip pat nebus aišku kaip miegosis. Šiaip su vyru juokavome, kad tas kuris rašė, kad per minkštas, tikriausiai ant lentú prieš tai miegojo. Pagaliau vaikas nebenori šokinėt ant mūsú lovos, nes 160cm čiužinys nebebanguoja ir jei nebeidomu tiesiog. Taigi, tikrai rekomenduojam!!!

Ilarija , 28 m.

Vilniaus rajonas, LT

2018-08-30

Maloniai nustebinta
tiek aš, tiek mano vaikinas sunkiai rinkomės čiužinį. vieną kitos kompanijos čiužinį teko net grąžinti pardavėjams, nes buvo baisiai minkštas. apsiversti ant kito šono atrodė iššūkis. šitas čiužinys mums patiko iš pirmos nakties. nei per kietas, nei per minkštas. o kuo toliau miegam, tuo labiau jį įsimylim. Tikrai maloniai nustebimo. Rekomendavau jį savo tėvams ir draugams. viena problemėlė nutiko - apliejau čiužinį kava. dar nebandžiau nuvilti ir plauti, bet tikiuos, kad nekils bėdų ir nesusitrauks po plovimo užvalkalas.

Jūratė

Vilnius, LT

2018-07-21

Noriu jo
Spalio mėn. nupirkau pirmąjį Napsie dukrai.Antrasis Napsie dukrai -į kaimą.Pagaliau dukra kaime mėgaujasi patogiu miegu. O man teko malonumas visą savaitę išbandyti jos čiūžinį. Po pirmos bandymų nakties supratau, kodėl dukra bent kartą į savaitę man dėkoja dėl patogaus čiūžinio. Atsigulus čiūžinys pasirodė kietokas.Bet atsibudus supratau, kad būtent tokio čiūžinio man ir reikia.Išsimiegojau ir pailsėjau TOBULAI.

Ramunė, 36 m.

Vilnius, LT

2018-05-09

Labai rkeomenduoju
Eina antra savaitė ant Napsie, ir aš pagaliau supratau, ką reiškia naujas čiužinys: kai atsiguli ir nebereikia vartaliotis ieškant patogios pozos :)

Inga, 32 m.

2018-04-12

Čiužinys Napsie
Ilgai svarsčiau, ar pirkti Napsie čiužinį. Galiausiai nusipirkau. Išpakuoti buvo nesudėtinga, bet čiužinys gerokai nustebino dėl savo svorio - nesitikėjau, kad bus toks sunkus. Pirmą dieną ir po pirmos miego nakties čiužinys pasirodė per minkštas, tačiau jau po 3-ios nakties pripratau ir dabar atrodo, kad mikštumas subalansuotas taip, kaip reikia! Labai džiugina, kad tikrai nejaučiu, kaip vyras verčiasi ant kito šono, arba kuriuo metu į lovą atbėga miegoti vaikai. Miegu patogiai ir tikiuosi, kad miegosime dar ilgai. Ačiū!

Violeta, 55 m.

2018-01-15

Čiužinys
Niekada negalvojau jog čiužinys taip gali pakeisti savijautą. Nuo pirmos nakties pastebėjau didelius skirtumus organizmo. Visiškai nebejaučiu nuovargio, neskauda stuburas, atsikeliu išsimiegojusi, pailsėjusi. Kažkoks stebuklas. Super, super, super....100 proc. rekomendacija.

Andrius, 32 m.

Vilnius, LT

2017-11-28

Saldus miegas su "Napsie"
Nuo pirmosios miego nakties su sužadėtine įsimylėjom "Napsie" čiužinį. Jis nei per kietas, nei per minkštas. Labai gerai tinka mūsų kūnams, nejaučiame vienas kito kai verčiamės naktį ant šono ar kai keliamės ryte. Tikrai rekomenduotume draugams.

Aukse, 27 m. Oficialus Napsie savininkas

Klaipėda, LT

2017-11-20

Smagus
Labai smagus čiužinys. Pradžioje atrodė gal kiek kietokas, bet dabar - puikus. Nei per minkštas, nei per kietas - labai geras. Tikrai rekomenduočiau draugams - puiki kokybė ir gera kaina. Sėkmės!

Šarūnė, 23 m. Oficialus Napsie savininkas

Rokiškis, LT

2017-10-08

Napsie super!
"Smagus" čiužinys, nei per minkštas, nei per kietas :) Džiaugiamės kartu su draugu. Tikrai rekomenduočiau draugams, nes puiki kaina ir garantuotas geras poilsis :)

Jūratė Oficialus Napsie savininkas

Vilnius, LT

2017-10-06

Puikus kainos ir kokybės santykis
Pristatė labai geitai-per 2 d.d.Patogus atsiskaitymas kortele. Išpakuoti labai paprasta.Pirkom dukrai, ji patenkinta.Pabandžiau gulėti, man pasirodė kietokas. Prieš pirkdami apžiūrėjom ir išgulėjom daug įvairių čiužinių. Napsie puikus kainos ir kokybės santykis.Rekomenduoju

1-10 iš 40

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4